Wiadomości › Wypadki

Dachowanie pod Gorzowem

3 maja 2019, 12:30
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy na drodze z Janczewa do Gorzowa. Kierująca samochodem osobowym próbowała prawdopodobnie uniknąć zderzenia z dzikami, które wybiegły na jezdnię i wpadła w poślizg. Auto dachowało i zatrzymało się w rowie.

Wjechała renault pod szynobus

26 kwietnia 2019, 14:06
W piątkowe popołudnie w miejscowości Mościczki w powiecie gorzowskim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki renault i szynobusu jadącego z Gorzowa do Kostrzyna nad Odrą. Ranna została kobieta kierująca renault.

Tragiczny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

23 kwietnia 2019, 09:17
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło do drodze wojewódzkiej nr 156 ze Strzelec do Barlinka. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych – seata i renault zginął 18-letni mężczyzna, a 6 osób zostało rannych.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

15 kwietnia 2019, 20:28
W poniedziałkowy wieczór na „starej trójce” z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam czołowo samochód ciężarowy i samochód osobowy peugeot. W wyniku zdarzenia zginęła kobieta kierująca peugeotem.

Pijany i naćpany ściął volkswagenem drzewa

11 kwietnia 2019, 10:19
W czwartkowy poranek w Jeninie koło Gorzowa doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca volkswagena polo wypadł z drogi, dachował i ściął trzy drzewa. Okazało się, że 19-letni kierowca był nie tylko pijany, ale również pod wpływem narkotyków.

Niebezpieczny poranek na drogach [zdjęcia]

11 kwietnia 2019, 08:45
W czwartkowy poranek doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków w Gorzowie i okolicach. W obu zdarzeniach kierowcy wpadli w poślizg i dachowali swoimi autami. Zostali przewiezieni do szpitala.

Seatem uderzył w motocyklistę [zdjęcia]

7 kwietnia 2019, 16:07
Na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Do wypadku doszło koło Różanek, w miejscu, gdzie kilka lat temu zginął kierujący motocyklem – przy wjeździe na parking leśny. Na miejscu są służby, trwa walka o życie motocyklisty.

Zderzenie busa i ciężarówki pod Gorzowem [zdjęcia]

5 kwietnia 2019, 20:58
Do groźnego wypadku doszło w piątkowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Bolemin. Zderzyły się tam samochód ciężarowy i bus. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Po pijaku rozbiła się o drzewo

30 marca 2019, 20:28
W sobotni wieczór kobieta kierująca samochodem terenowym marki land rover uszkodziła najpierw dwa samochody osobowe przy ul. Matejki, a następnie rozbiła auto o drzewo na rondzie Myśliborskim. Okazało się, że kobieta była pod wpływem alkoholu.

Wbił się w skodę na rondzie Wyszyńskiego

30 marca 2019, 18:13
Klasyczne już zderzenie na rondzie Wyszyńskiego. Młody mężczyzna, jadący citroenem wymusił pierwszeństwo i uderzył w prawidłowo jadący samochód. Jedna osoba została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x