Wiadomości › Wypadki

Śmiertelny wypadek na Kasprzaka. Mercedes wjechał w ciężarówkę [film i zdjęcia]

18 lipca 2021, 23:42
W niedzielny wieczór po godz. 23 przy ul. Kasprzaka doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki mercedes uderzył w tył pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginął kierowca mercedesa, natomiast pasażer został ranny.

Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo. Doprowadził do czołówki ze skodą [zdjęcia]

16 lipca 2021, 17:59
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130, a dokładnie na krzyżówce na Lubno i Marwice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i skody. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba została ranna.

Zderzenie toyoty i audi na wyjeździe z Gorzowa [zdjęcia]

16 lipca 2021, 16:15
W piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 na wyjeździe z Gorzowa z drogą na Wojcieszyce i Wawrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – toyoty i audi. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Poranne zderzenie BMW z tramwajem. Jedna osoba ranna [zdjęcia]

11 lipca 2021, 09:50
W niedzielny poranek na przejeździe tramwajowym przy ulicy Walczaka doszło do wypadku z udziałem samochodu marki BMW i tramwaju. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca BMW.

Zderzenie toyoty i forda na wylocie z Gorzowa

8 lipca 2021, 09:05
W czwartkowy poranek na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą na Wojcieszyce i Wawrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – toyoty i forda. Jedna osoba została poszkodowana. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Kierowca renault chciał uniknąć uderzenia w sarnę. Zderzył się z oplem [zdjęcia]

5 lipca 2021, 18:51
Przebiegająca przez drogę sarna przyczyniła się do wypadku do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na "starej trójce" na wysokości miejscowości Marwice. Doszło tam do zderzenia renault i opla. Jedna osoba została poszkodowana.

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarówką. Nie żyje kierująca volkswagenem [zdjęcia]

1 lipca 2021, 07:14
W czwartek nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i pojazdu ciężarowego. Kobieta kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Ciężarówka uderzyła w bariery na S3

30 czerwca 2021, 11:40
W środowy poranek na 82 km trasy S3 na węźle Gorzów Północ doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN uderzył w bariery energochłonne na zjeździe z węzła. Wszystko przez to, że kierujący drugim pojazdem ciężarowym dokonał nieprawidłowej zmiany pasa i zahaczył o ciężarówkę marki MAN, co doprowadziło do zerwania plandeki z naczepy pojazdu.

Wypadek z udziałem BMW, renault i volkswagena pod Gorzowem [zdjęcia]

25 czerwca 2021, 17:48
W piątkowe popołudnie w Lubiszynie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – BMW, renault i volkswagena. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Poszkodowany został kierowca BMW, który trafił do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie citroena i opla na Zawarciu [zdjęcia]

23 czerwca 2021, 10:34
W środowy poranek na skrzyżowaniu ul. Grobla z ul. Woskową i Zieloną doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – citroena i opla. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.


Fotoreportaże


x
-->