Wiadomości › Wypadki

Ciężarówka wbiła się w skarpę na S3 [zdjęcia]

5 września 2019, 12:54
W czwartkowe południe na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu, gdzie zatrzymał się na skarpie.

Obywatelski pościg za pijanym kierowcą volkswagena [zdjęcia]

4 września 2019, 17:02
W środowe popołudnie na rondzie turbinowym przy ul. Walczaka kierowca volkswagena uderzył w audi i uciekł z miejsca zdarzenia. Za nim ruszył poszkodowany kierowca, któremu udało się zatrzymać kilometr dalej uciekające auto. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedzi pijany mężczyzna.

Niebezpiecznie na gorzowskich drogach

1 września 2019, 22:51
Deszcz nie sprzyja kierowcom. W niedzielny wieczór w Gorzowie doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt w nich poważnie nie ucierpiał, ale były dość spore utrudnienia w ruchu.

Zderzenie porsche i busa

30 sierpnia 2019, 13:09
W piątkowe południe doszło do wypadku przy ul. Lubuskiej w podgorzowskim Deszcznie, gdzie zderzyło się porsche oraz bus marki volkswagen. Kobieta kierująca porsche zasłabła i została zabrana przez pogotowie do szpitala w Gorzowie.

Jechali w szóstkę volkswagenem. Auto dachowało [zdjęcia]

26 sierpnia 2019, 18:51
Grupa młodych mężczyzn wracała samochodem znad jeziora Marwicko. Auto na łuku drogi dachowało. Okazało się, że w volkswagenie jechało sześciu mężczyzn, wszyscy pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalają, kto kierował pojazdem.

Gorzów: Zobacz, jak śmieciarka bez kierowcy taranuje auta [film]

26 sierpnia 2019, 12:31
Śmieciarka, która stoczyła się z górki przy ul. Walczaka, a następnie staranowała cztery samochody osobowe, uderzyła w mur i ścięła znak drogowy oraz latarnię nie miała ważnego przeglądu technicznego. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku. Natomiast portal gorzowianin.com otrzymał nagranie z monitoringu na którym widać moment zdarzenia.

Pijany kierowca mercedesa uderzył w latarnię. Miał 3 promile w organizmie [zdjęcia]

24 sierpnia 2019, 18:16
Na rondzie Santockim pijany kierowca mercedesa rozbił auto o latarnię. Okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przekazany policji.

Śmieciarka bez kierowcy staranowała cztery auta [zdjęcia]

23 sierpnia 2019, 07:49
Do poważnego wypadku doszło w piątkowy poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie. Śmieciarka stoczyła się z górki bez kierowcy, uderzyła w mur, ścięła znak, a do tego rozbiła cztery samochody. Kierowca śmieciarki próbował zatrzymać pojazd, ale bezskutecznie.

Rozbite auta na Dekerta [film i zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 22:12
We wtorkowy wieczór przy ul. Dekerta w Gorzowie zostało rozbitych pięć samochodów osobowych. Wszystko przez kierowcę mercedesa, który wyjeżdżając z miejsca parkingowego doprowadził do zderzenia z passatem, który wpadł następnie na zaparkowane dalej auta.

Poważny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 14:26
Do poważnego wypadku doszło we wtorek na drodze wojewódzkiej nr 130 z Gorzowa w kierunku Lubiszyna. Na krzyżowce na wysokości Marwic zderzył się samochód osobowy marki opel i bus marki renault. Trzy osoby zostały poszkodowane.


Fotoreportaże


x