Wiadomości › Wypadki

Dwa zdarzenia na jednym rondzie

9 marca 2021, 08:49
Wtorkowy poranek okazał się być dość pechowy dla kierowców, którzy przejeżdżali przez rondo Górczyńskie. Z założenia dość bezpieczne i proste skrzyżowanie stało się areną stłuczek.

Strażak z OSP w drodze do pożaru uderzył fordem w drzewo. Był pijany...

6 marca 2021, 18:54
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Zderzenie tramwaju i dwóch aut osobowych [zdjęcia]

1 marca 2021, 11:55
W poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Podmiejskiej doszło do zderzenia tramwaju z dwoma samochodami osobowymi marki fiat, w tym z nauką jazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący skodą przebił barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

27 lutego 2021, 12:37
W sobotnie południe przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki skoda przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie. Auto zatrzymało się na chodniku po przeciwległej stronie. Jedna osoba została poszkodowana.

Karambol na S3. Zderzyło się pięć ciężarówek i osobówka [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 20:56
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Po pijaku roztrzaskała mercedesa o płot [zdjęcia]

17 stycznia 2021, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Maszewskiej w Deszcznie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że 33-letnia kierująca mercedesem jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała w swoim organizmie 1,5 promila.

Zderzenie mazdy i opla na przejściu dla pieszych

8 stycznia 2021, 13:01
W piątkowe południe na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i opla. Kierowca mazdy uderzył w tył opla. Na miejscu jest staż pożarna, policja i pogotowie.

Czołowe zderzenie seata i forda niedaleko Gorzowa [zdjęcia]

27 grudnia 2020, 10:21
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i 159 koło Starego Polichna doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i seata. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 15:48
We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych.


Fotoreportaże


x