Wiadomości › Wypadki

Śmiertelne potrącenie w Gorzowie [film i zdjęcia]

8 października 2019, 08:50
W poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego potrącenia kobiety przez kierującego samochodem marki audi przy ul. Myśliborskiej. Kobieta została potrącona, kiedy przechodziła przez jezdnię na wysokości stacji paliw. Niestety pomimo długo prowadzonej reanimacji, 46-latka zmarła w szpitalu.

Dramatyczne potrącenie kobiety przy ul. Myśliborskiej [film]

8 października 2019, 00:32
W poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego potrącenia kobiety przez kierującego samochodem marki audi. Kobieta została potrącona, kiedy przechodziła przez jezdnię na wysokości stacji paliw. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana.

Zderzenie ciężarówki i forda na S3 w Gorzowie [zdjęcia]

4 października 2019, 11:35
Na trasie S3 pomiędzy węzłem Gorzów Północ i Gorzów Zachód doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i auta osobowego marki ford. Na miejscu są służby. Utrudnienia występują na pasie w kierunku Zielonej Góry.

Wypadek na DK22 pod Gorzowem [zdjęcia]

28 września 2019, 08:58
W sobotni poranek na drodze krajowej nr 22 w okolicach Kiełpina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena i auta marki kia. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Gorzów: Pijany kierowca forda rozbił się na zjeździe z S3 [zdjęcia]

25 września 2019, 12:18
W środowe przedpołudnie na trasie S3 w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki ford. Okazało się, że kierowca który uderzył w barierki na zjeździe z węzła Gorzów Zachód był pod wpływem alkoholu.

Potrącenie rowerzystki na oznakowanym przejeździe [zdjęcia]

25 września 2019, 10:14
We wtorkowy wieczór przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie doszło do potrącenia 56-letniej rowerzystki na przejeździe rowerowym przez kierowcę suzuki. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Rowerem uderzył w busa

24 września 2019, 17:47
We wtorkowe popołudnie na rondzie Barlineckim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem rowerzysty i busa. Mężczyzna jadący rowerem uderzył w tył busa. Został zabrany karetką pogotowia do gorzowskiego szpitala.

Po pijaku dachował oplem [zdjęcia]

23 września 2019, 16:01
Policjanci ustalili już kto kierował osobowym oplem, który dachował przy ul. Wyszyńskiego w nocy z soboty na niedzielę. Okazało się, że 20-letni mężczyzna nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem, ponieważ był pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

69-latek dachował renault na S3

20 września 2019, 19:55
W piątkowe popołudnie na trasie S3 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem samochodu marki renault. 69-letni kierowca z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, przez co auto następnie dachowało. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

8-latka na rowerze potrącona na pasach [zdjęcia]

17 września 2019, 16:32
Kierujący oplem potrącił 8-letnią dziewczynkę na rowerze, która wjechała na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania.


Fotoreportaże