Wiadomości › Wypadki

BMW uderzyło w toyotę na rondzie [zdjęcia]

2 lutego 2020, 18:10
W niedzielę na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i toyoty. Według ustaleń policjantów, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i uderzył w znajdującą się na rondzie toyotę. Do szpitala zostało zabrane dziecko.

Kierująca volvo uderzyła w skodę [zdjęcia]

29 stycznia 2020, 17:54
Na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i 30 Stycznia w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volvo i skody. Kobieta kierująca volvo wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skodą. Poszkodowany kierowca skody został zabrany do szpitala.

Zderzyła się z busem i „ścięła” przystanek autobusowy [zdjęcia]

28 stycznia 2020, 17:25
We wtorkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem kierującej samochodem marki audi. Kobieta najpierw wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w dostawczego fiata, a następnie z impetem wjechała w przystanek autobusowy, który został zniszczony.

Potrącenie pieszego na rondzie Wyszyńskiego

21 stycznia 2020, 08:18
We wtorkowy poranek doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych na rondzie Wyszyńskiego. Kierujący samochodem marki kia zjeżdżał z ronda i prawdopodobnie nie zauważył pieszego, który wchodził na pasy.

Kierujący mercedesem uderzył w słup

17 stycznia 2020, 15:44
Na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej i Ciołkowskiego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego mercedesem. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, a następnie uderzył w ogrodzenie i słup.

Śmiertelny wypadek koło Strzelec. Nie żyje 21-latek

1 stycznia 2020, 17:23
W Nowy Rok na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Przyłęg, a Brzozą koło Strzelec Krajeńskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia busa i samochodu marki audi zginął 21-letni kierowca audi. Natomiast dwie osoby zostały ranne. Droga jest obecnie zablokowana.

Mężczyzna wszedł pod jadącą toyotę

30 grudnia 2019, 17:19
W poniedziałek przy ul. Marcinkowskiego kierujący toyotą potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie ma pasów. Poszkodowany 66-latek został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci ukarali go mandatem za wtargnięcie na jezdnię.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem [film zdjęcia]

27 grudnia 2019, 20:38
W piątkowy wieczór na drodze wojewódzkiej nr 130 pomiędzy Baczyną, a Wysoką doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – audi i seata. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Czołówka BMW i hyundaia

24 grudnia 2019, 10:18
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w Motylewie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie, straż pożarna i śmigłowiec LPR.

Dachowanie mazdy na Słowiańskiej [zdjęcia]

21 grudnia 2019, 16:30
W sobotnie popołudnie 21 grudnia przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mazda. Kobieta kierująca autem za łuku ul. Słowiańskiej wypadła z drogi i dachowała. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x