Wiadomości › Wypadki

Kierująca oplem uderzyła w drzewo [zdjęcia]

10 października 2020, 10:07
W piątkowy wieczór w miejscowości Lubczyno niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Poszkodowana kobieta oraz dziecko, które z nią podróżowało trafiło pod opiekę pogotowia.

Karetka z 14-latkiem ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

9 października 2020, 20:17
Ratownicy z gorzowskiego pogotowia podczas interwencji na starej żwirowni koło Kłodawy mieli nie lada problem. Pojazd z 14-letnim pacjentem w środku, utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek wezwano strażaków.

Zderzenie skutera i toyoty na Kobylogórskiej [zdjęcia]

5 października 2020, 22:26
W poniedziałkowy wieczór na gorzowskim Zakanalu doszło do wypadku z udziałem skutera i samochodu osobowego marki toyota. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Dachowanie skody na drodze do Gorzowa

1 października 2020, 09:33
Na drodze z Santocka do Gorzowa doszło do dachowania auta marki skoda fabia. Kobieta kierująca pojazdem próbowała uniknąć zderzenia z innym autem, przez co straciła panowanie nad kierownicą i auto dachowało. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach

26 września 2020, 16:03
Kolejny fatalny dzień na gorzowskich drogach. Padający wciąż deszcz sprawia, że dochodzi do wielu kolizji oraz poważniejszych zdarzeń Policja apeluje o rozsądek i ściagnięcie nogi z gazu, gdyż podczas takiej pogody łatwo jest stracić panowanie nad pojazdem.

Autobus uderzył w kię [zdjęcia]

25 września 2020, 16:45
W piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Składowej doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym marki kia. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Zderzenie motocykla i mazdy. Motocyklista był reanimowany [zdjęcia]

15 września 2020, 12:25
Przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący mazdą zderzył się z motocyklistą. Siła uderzenia była tak duża, że boczne drzwi w aucie zostały całkowicie zniszczone. Motocyklista był reanimowany, został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Zderzenie hondy i toyoty. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

8 września 2020, 09:13
Na drodze krajowej nr 22 na wysokości Nierzymia doszło we wtorkowy poranek do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i hondy. W wyniku zderzenia, honda dachowała i zatrzymała się na skraju lasu. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Tragedia na przejeździe kolejowym. Zginął policjant [zdjęcia]

4 września 2020, 13:50
Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Białcz. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen golf wjechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod pociąg TLK. Kierujący autem zginął na miejscu. Okazało się, że był to policjant z gorzowskiej drogówki.

Zderzenie motocyklisty i mercedesa [zdjęcia]

1 września 2020, 14:22
We wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą na Wawrów i Wojcieszyce doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki mercedes. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna. Ranny został mężczyzna poruszający się motocyklem.


Fotoreportaże


x