Wiadomości › Wypadki

Kierująca audi potrąciła rowerzystę

31 maja 2021, 09:02
Do niebezpiecznego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Kierująca samochodem osobowym marki audi potrąciła rowerzystę, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Kierowca opla uderzył w słup. Auto zatrzymało się na torowisku [zdjęcia]

19 maja 2021, 23:15
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto zatrzymało się na torowisku tramwajowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Pożar samochodu na S3 [zdjęcia]

13 maja 2021, 13:55
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki renault. Na szczęście kierowca uciekł z płonącego pojazdu, nic mu się nie stało. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana.

Bus uderzył w ciężarówkę na S3. Sześć osób rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 16:12
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Kierowca audi potrącił 13-latka na rowerze

11 maja 2021, 16:00
We wtorkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do wypadku. Kierujący audi potrącił 13-letniego chłopca jadącego na rowerze, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny nastolatek został zabrany do szpitala.

Tragiczny wypadek na drodze do Kostrzyna. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:43
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Dąbroszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca wraz z pasażerem zginęli na miejscu.

12-latek potrącony na pasach

30 marca 2021, 15:39
We wtorkowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Okulickiego w Gorzowie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez kobietę kierującą osobowym samochodem. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch pojazdów na Poznańskiej

11 marca 2021, 15:47
Zdarzenie drogowe na ulicy Poznańskiej w Gorzowie, tuż przy Rondzie Poznańskim. Doszło tu do klasycznego najechania na tył pojazdu. Poszkodowana została jedna osoba.


Fotoreportaże


x