Wiadomości › Wypadki

Dachowanie na S3 [zdjęcia]

13 sierpnia 2021, 08:41
W piątkowy poranek doszło do wypadku drodze ekspresowej S3 na węźle Gorzów Południe. Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, a następnie auto dachowało. Jak się okazało, mężczyzna próbował uniknąć zderzenia z fordem, którym kierowała kobieta i wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa kii.

91% kierowców twierdzi, że jeździ dobrze. Statystyki wypadkowe mówią co innego

11 sierpnia 2021, 16:41
Z badania Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że prawie wszyscy kierowcy są pewni swoich umiejętności prowadzenia pojazdów i twierdzą, że jeżdżą dobrze. Jednak to właśnie ich przecena zaprowadziła Polskę na jedno z ostatnich miejsc w rankingu najbezpieczniejszych dróg w Europie. Jesteśmy w ogonie statystycznym obok Rumunii, Litwy, Łotwy i Bułgarii.

Trzy nastolatki jechały na elektrycznej hulajnodze. Zostały potrącone, kiedy przejeżdżały przez pasy

4 sierpnia 2021, 20:07
W środowy wieczór na przejściu dla pieszych przy ul. Wybickiego doszło do potrącenia. Kierującego samochodem osobowym marki opel potrącił trzy nastolatki, które jechały na jednej hulajnodze i przejeżdżały przez pasy. Wszystkie trzy dziewczyny zostały zabrane do szpitala.

Kierowca forda uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

2 sierpnia 2021, 18:11
W poniedziałkowe popołudnie na trasie S3, na pasie w kierunku Szczecina tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford uderzył w barierki. Jezdnia w kierunku Szczecina jest zablokowana. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka. Jednak oprócz kobiety, do szpitala na obserwację zostały zabrane również dzieci.

Wypadek na rondzie Górczyńskim. Doszło do zderzenia hondy i skody [zdjęcia]

26 lipca 2021, 23:35
W poniedziałkowy wieczór na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – hondy oraz skody. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3. Jeden z pojazdów przewrócił się na jezdnię [film i zdjęcia]

23 lipca 2021, 15:29
W piątkowe popołudnie na 75 km trasy S3 na pasie w kierunku Gorzowa doszło do wypadku. Tuż przed MOP-em Marwice zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku zderzenia, jedna z ciężarówek przewróciła się na jezdnię. Droga w stronę Gorzowa jest zablokowana.

Dwa wypadki na S3 [zdjęcia]

23 lipca 2021, 08:43
W piątkowy poranek na trasie S3 doszło do dwóch wypadków na trasie S3 tuż za węzłem Gorzów Południe na pasie w kierunku Szczecina. W pierwszym zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki toyota, który uderzył w barierki. Natomiast 500 metrów wcześniej doszło do zderzenia hondy, forda i pojazdu ciężarowego. Trasa S3 w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierujący BMW potrącił rowerzystkę na pasach z sygnalizacją świetlną

22 lipca 2021, 17:37
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 61-letniej rowerzystki na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierujący BMW potrącił kobietę, kiedy samochody ruszały mając zielone światło, natomiast rowerzystka wjechała na pasy na czerwonym. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Chevrolet dachował na S3. Auto uderzyło następnie w ciężarówkę [zdjęcia]

20 lipca 2021, 16:09
We wtorkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do wypadku z udziałem pojazdu marki chevrolet. W samochodzie pękła opona, przez co auto uderzyło w barierkę i dachowało. Następnie usunęło parę metrów na dachu po jezdni, po czym uderzyło w tył pojazdu ciężarowego typu cysterna.

Mężczyzna został przygnieciony przez rurę. Pomimo reanimacji zmarł [film]

19 lipca 2021, 10:33
W poniedziałkowy poranek w Brzozowcu doszło do dramatycznego wypadku na terenie jednej z firm. Mężczyzna został przygnieciony przez rurę gazową, pomimo reanimacji zmarł.


Fotoreportaże


x
-->