Wiadomości › Wypadki

Czołowe zderzenie motocykla ze skodą. Motocyklista zginął na miejscu

16 czerwca 2021, 13:45
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 132 koło Białcza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki skoda. Niestety mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów pod Gorzowem

16 czerwca 2021, 10:41
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kobieta przeprowadzała rower przez pasy. Została potrącona

14 czerwca 2021, 11:01
W poniedziałkowy poranek przy ul. Olimpijskiej doszło do potrącenia pieszej. Jak się okazało, 48-letnia kobieta przeprowadzała rower przez oznakowane przejście dla pieszych i została potrącona przez 67-letnią kierującą citroenem. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Kierujący toyotą roztrzaskał auto o barierki na S3. Z auta wypadł silnik [zdjęcia]

14 czerwca 2021, 09:43
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do wypadku. Kierujący toyotą uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik, a przód i tył toyoty został całkowicie zniszczony.

Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

Poważne potrącenie pieszego na Piłsudskiego [zdjęcia]

8 czerwca 2021, 10:24
We wtorkowy poranek przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z parkingu sklepu Netto i potrącił mężczyznę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi został zabrany do szpitala.

Motocyklista wjechał w płot. Tuż przy cmentarzu

5 czerwca 2021, 16:09
Do zdarzenia drogowego w Lipkach Wielkich doszło w sobotnie popołudnie, tuż przed godziną 14 na wylocie z miejscowości. Jadący motocyklem nie opanował pojazdu, uderzył w krawężnik i wjechał w płot… cmentarza. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Wypadek z udziałem busa i dwóch osobówek. Gigantyczny korek na S3 [zdjęcia]

3 czerwca 2021, 09:32
W czwartkowy poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Deszczna doszło do wypadku z udziałem busa i dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na pasie w kierunku Szczecina. Poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierowca busa zniszczył płot i skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie budynku [zdjęcia]

2 czerwca 2021, 13:12
W środę w Lipkach Wielkich doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący busem marki renault w pewnym momencie zjechał na pobocze, a następnie przebił się przez drewniany płot, niszcząc przy tym skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie domu.

Zderzenie hondy i busa. Osobówka dachowała [zdjęcia]

31 maja 2021, 12:51
W poniedziałkowe południe na osiedlu Europejskim w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki honda i busa firmy kurierskiej. Kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z busem, następnie auto osobowe dachowało.


Fotoreportaże


x