Wiadomości › Wypadki

Wypadek na S3. Kierująca oplem uderzyła w auto na pasie awaryjnym

11 grudnia 2020, 14:41
W piątkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – fiata i opla. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

Kierowca opla potrącił rowerzystę. Auto wjechało do rowu

6 grudnia 2020, 15:30
W niedzielne popołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do wypadku. 19-latek kierujący oplem wpadł w poślizg, nie opanował auta i potrącił 79-letniego rowerzystę. Następnie samochód wjechał do rowu. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala.

Kierujący oplem uderzył w przyczepę

30 listopada 2020, 10:39
Przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w tył przyczepy przy której znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników, trafił do szpitala.

Dwa poważne wypadki pod Gorzowem. W jednym ranne 3-miesięczne dziecko

27 listopada 2020, 19:56
W piątkowe popołudnie doszło do dwóch wypadków koło Gorzowa – w Baczynie oraz w Kłodawie. W Baczynie ranne zostało 3-miesięczne dziecko, które w poważnym stanie zostało przetransportowane do szpitala. Z kolei w Kłodawie zostały ranne dwie osoby.

Czołówka seata i fiata na wjeździe do Strzelec [zdjęcia]

26 listopada 2020, 15:37
W czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 na wjeździe do Strzelec Krajeńskich od strony Gorzowa doszło do wypadku. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – seat i fiat. Trzy osoby zostały ranne. Na miejscu pracują służby.

Kierująca oplem przebiła barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

24 listopada 2020, 16:11
We wtorkowe popołudnie 24 listopada przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca oplem straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierki. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto zmiotło barierki i przeleciało na przeciwległy pas jezdni. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

Kierowca volkswagena uderzył w drzewo

24 listopada 2020, 12:29
We wtorkowe południe przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca volkswagenem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Wszystko przez urwane koło. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim [zdjęcia]

18 listopada 2020, 21:42
W środowy wieczór na rondzie Gdańskim doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki renault. Poszkodowana kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Kierujący nissanem wjechał w przystanek autobusowy [zdjęcia]

17 listopada 2020, 07:56
We wtorkowy poranek na rondzie Santockim w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący nissanem zjeżdżając w dół ul. Podmiejską w kierunku Trasy Nadwarciańskiej, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i uderzył w przystanek autobusowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Wyszyńskiego

15 listopada 2020, 12:53
W niedzielne południe na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki ford. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała przez oznakowany przejazd rowerowy.


Fotoreportaże


x