Wiadomości › Wypadki

Zderzenie autobusu z dwoma samochodami [zdjęcia]

17 czerwca 2019, 10:09
W poniedziałek przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz dwóch samochodów osobowych marki dacia i toyota. Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 12. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Wypadek trzech samochodów na Walczaka

14 czerwca 2019, 12:47
W piątkowe południe przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych marki ford, kia i nissan. Wszystko przez kierowcę auta marki kia, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Czołowe zderzenie aut na Olimpijskiej

12 czerwca 2019, 17:29
Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło na ulicy Olimpijskiej, w okolicach wjazdu do sklepu motoryzacyjnego. Zderzyły się ze sobą osobowy hyundai z volkswagenem.

Potrącenie na Górczyńskiej [zdjęcia]

12 czerwca 2019, 09:44
Przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie doszło do potrącenia 70-letniej kobiety przez kierującą samochodem osobowym marki ford. Na miejsce została wysłana karetka i policja. Piesza weszła na przejście dla pieszych prawdopodobnie na czerwonym świetle. Kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Spowodowali wypadek i uciekli pieszo [zdjęcia]

9 czerwca 2019, 11:22
W Kłodawie pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem mercedesa i audi. Kierujący mercedesem, którzy doprowadził do zdarzenia, wraz z pasażerem porzucił auto i uciekł z miejsca zdarzenia.

Zderzenie toyoty i mikrosamochodu [zdjęcia]

6 czerwca 2019, 11:35
W czwartkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Sportowej w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów – terenowej toyoty i mikrosamochodu. Mężczyzna z mikrosamochodu został zabrany do szpitala.

Staranował golfa na przejściu dla pieszych

5 czerwca 2019, 08:45
W środowy poranek na Alei Konstytucji 3-maja w Gorzowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący ciężarówką wjechał w tył osobowego golfa.

Nauka jazdy skasowała słupek [zdjęcia]

3 czerwca 2019, 09:51
Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Piłsudskiego w Gorzowie. Samochód nauki jazdy zjechał na pobocze, przejechał przez pas zieleni, skasował słupek i zatrzymał się na chodniku. A wszystko przez to, że kierowca BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z "L-ką".

Zderzenie czterech aut na Czereśniowej [zdjęcia]

31 maja 2019, 20:47
W piątkowy wieczór przy ul. Czereśniowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych – opla, chevroleta i dwóch fiatów. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Zderzenie motocyklisty i busa [zdjęcia]

30 maja 2019, 13:47
W czwartkowe popołudnie przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i busa. Na miejscu jest pogotowie, straż pożarna i policja.


Fotoreportaże


x