Wiadomości › Wypadki

Po pijaku uderzył volkswagenem w drzewo [zdjęcia]

20 października 2019, 12:42
W niedzielne południe na os. Dolinki w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki volkswagen. Kierowca, który był pod wpływem alkoholu uderzył autem w drzewo. Został zabrany do szpitala. Miał w swoim organizmie 2,6 promila alkoholu.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na drodze do Gorzowa [zdjęcia]

14 października 2019, 18:07
W poniedziałkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy marki honda. Niestety pomimo reanimacji, 51-letni rowerzysta zmarł. Droga jest obecnie zablokowana.

Potrącenie rowerzysty na DK22 [zdjęcia]

14 października 2019, 17:26
W poniedziałkowe popołudnie na drodze z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i śmigłowiec LPR.

Policjanci zmieniając pas doprowadzili do wypadku [film]

12 października 2019, 10:46
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza doszło do zderzenia nieoznakowanego policyjnego radiowozu i samochodu marki peugeot. Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby, w tym 12-letni chłopiec i policjant. Okazało się, że to policyjny radiowóz doprowadził do wypadku.

Zderzenie nieoznakowanego radiowozu z peugeotem [film]

11 października 2019, 23:31
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Jancarza w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem nieoznakowanego policyjnego radiowozu marki opel i auta osobowego marki peugeot. Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby – kobieta wraz z 12-letnim dzieckiem z peugeota oraz policjant.

Dwa wypadki na wjeździe do Gorzowa [zdjęcia]

11 października 2019, 14:05
W piątek na wyjeździe z Gorzowa w stronę Różanek doszło do dwóch zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu z drogą na Wojcieszyce i Wawrów. W obu przypadkach pierwszeństwo wymusili kierowcy wyjeżdżający od strony Wojcieszyc.

Śmiertelne potrącenie w Gorzowie [film i zdjęcia]

8 października 2019, 08:50
W poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego potrącenia kobiety przez kierującego samochodem marki audi przy ul. Myśliborskiej. Kobieta została potrącona, kiedy przechodziła przez jezdnię na wysokości stacji paliw. Niestety pomimo długo prowadzonej reanimacji, 46-latka zmarła w szpitalu.

Dramatyczne potrącenie kobiety przy ul. Myśliborskiej [film]

8 października 2019, 00:32
W poniedziałkowy wieczór doszło do dramatycznego potrącenia kobiety przez kierującego samochodem marki audi. Kobieta została potrącona, kiedy przechodziła przez jezdnię na wysokości stacji paliw. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana.

Zderzenie ciężarówki i forda na S3 w Gorzowie [zdjęcia]

4 października 2019, 11:35
Na trasie S3 pomiędzy węzłem Gorzów Północ i Gorzów Zachód doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i auta osobowego marki ford. Na miejscu są służby. Utrudnienia występują na pasie w kierunku Zielonej Góry.

Wypadek na DK22 pod Gorzowem [zdjęcia]

28 września 2019, 08:58
W sobotni poranek na drodze krajowej nr 22 w okolicach Kiełpina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena i auta marki kia. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.


Fotoreportaże


x