Wypadki

Trzy zdarzenia na trasie S3. Droga nad morze zakorkowana [zdjęcia]

1 sierpnia 2020, 10:50
W sobotni poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do trzech zdarzeń drogowych. Kierowcy, którzy jadą nad morze utknęli nawet w kilkukilometrowych korkach.

Pijany kierowca wjechał prosto w drzewo [zdjęcia]

30 lipca 2020, 21:02
Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Pijany kierowca citroena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Zobacz, jak pijany kierowca opla taranuje betonowy płot [film]

30 lipca 2020, 16:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Nagranie z monitoringu pokazuje moment, w którym pijany kierowca opla dosłownie rozwala i taranuje betonowy płot.

Pijany kierowca opla rozwalił betonowy płot [zdjęcia]

29 lipca 2020, 14:33
W środowe popołudnie w Ulimiu koło Gorzowa doszło do poważnego wypadku. Kierujący oplem dosłownie zmiótł betonowy płot, a auto zatrzymało się na boku. Okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest pijany. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Kierująca skodą wyprzedzając doprowadziła do czołówki [zdjęcia]

27 lipca 2020, 12:32
Przy ul. Warszawskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – skody i volkswagena. Kobieta kierująca skodą podczas wyprzedzania, doprowadziła do czołowego zderzenia z volkswagenem. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci w wieku 3 i 9 lat oraz kierująca skodą.

Motocyklista uderzył w mur

26 lipca 2020, 20:00
W niedzielny wieczór w miejscowości Stanowice koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna jadący motocyklem crossowym uderzył w mur. Został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

Dramatyczny wypadek w Białczu [zdjęcia]

25 lipca 2020, 18:25
W sobotnie popołudnie w miejscowości Białcz doszło do dramatycznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel i busa. W wyniku zderzenia ciężko ranne zostały dwie osoby, które strażacy musieli uwalniać z pojazdów przy użyciu ciężkiego sprzętu.

Uwazajcie, na S3 jest niebezpiecznie!

25 lipca 2020, 14:21
W sobotnie popołudnie na 86 km trasy S3 doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem marki opel. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Pijany kierowca uderzył oplem w drzewo

21 lipca 2020, 18:53
We wtorkowe popołudnie na drodze pomiędzy Santockiem a Marwicami doszło do wypadku z udziałem kierującego oplem. Mężczyzna uderzył autem w drzewo, następnie pojazd dachował. Okazało się, że 56-latek był pijany. Miał w swoim organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Pijany kierowca audi uderzył w murek na rondzie

15 lipca 2020, 20:23
W środowy wieczór na rondzie św. Jerzego doszło do wypadku z udziałem kierującego audi. Mężczyzna uderzył w betonowy murek i barierki. Okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany.


Fotoreportaże