Wiadomości › Wypadki

Zderzenie dwóch pojazdów w Jeninie

16 września 2019, 15:05
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Jeninie, w gminie Bogdaniec. Kierujący peugeotem wymusił pierwszeństwo przejazdu. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Jechał na czołówkę, wpadł citroenem na torowisko [zdjęcia]

15 września 2019, 21:50
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór przy ul. Walczaka w Gorzowie. Kierujący samochodem marki citroen omal nie doprowadził do czołowego zderzenia z BMW, a swoją podróż ostatecznie zakończył na torowisku tramwajowym.

Wyprzedzanie zakończone na krawężniku [zdjęcia]

14 września 2019, 21:14
Do zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór przy ul. Bora-Komorowskiego w Gorzowie. Kierujący oplem próbował wyprzedzić inne auto, ale swój manewr zakończył uderzając w krawężnik, tak że samochód zatrzymał się na środku drogi.

Byk zaatakował kobietę na polu

12 września 2019, 15:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek 12 września w miejscowości Jeżyki koło Gorzowa. Kobietę, która zbierała pieczarki na polu zaatakował byk. 38-latka została przetransportowana w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do gorzowskiego szpitala.

Wypadek na DK22 pod Gorzowem [zdjęcia]

11 września 2019, 15:46
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, tuż przed Nierzymiem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki fiat i busa. W wyniku zderzenia bus znalazł się w rowie.

Toyota uderzyła w forda na rondzie i dachowała [zdjęcia]

11 września 2019, 09:28
W środowy poranek na rondzie Kasprzaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem toyoty i forda. W wyniku zderzenia, toyota dachowała. Poszkodowana została kobieta w ciąży z forda, która została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Uderzył BMW w znak i urwał koło [zdjęcia]

10 września 2019, 22:17
We wtorkowy wieczór kierujący samochodem BMW zjeżdżając z ronda Ofiar Katynia w ul. Walczaka w kierunku centrum Gorzowa uderzył w znak drogowy, przez co urwał przednie koło w aucie. Kierowca wraz z pasażerem porzucili auto i uciekli z miejsca zdarzenia.

Dwa wypadki na rondzie Wyszyńskiego [zdjęcia]

10 września 2019, 09:48
Niemal w tym samym czasie doszło do dwóch zdarzeń na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie. Najpierw doszło wypadku z udziałem ciężarówki i taksówki na rondzie. Chwilę później na zjeździe z Al. ks. Andrzejewskiego na rondo doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych – kia, audi, hyundaia i toyoty.

Potrącenie 16-latki na pasach

10 września 2019, 08:23
We wtorkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia nastolatki na pasach przez kierowcę busa. Potrącona 16-latka została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Potrącenie kobiety przez autobus MZK

5 września 2019, 17:47
W czwartkowe popołudnie przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia pieszej przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Kobieta weszła wprost pod jadący autobus linii 104. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x