Wiadomości › Wypadki

Pijany kierowca rozbił volkswagena na słupie

25 lutego 2020, 09:48
Policjanci z Gorzowa, którzy byli po służbie próbowali zatrzymać pijanego kierowcę w miejscowości Santoczno. Jednak kierujący volkswagenem zaczął uciekać i rozbił się na słupie. Okazało się, że mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

80-letnia kobieta potrącona na pasach [zdjęcia]

25 lutego 2020, 07:37
We wtorkowy poranek przy ul. Wybickiego w Gorzowie doszło do kolejnego w ostatnich dniach potrącenia na przejściu dla pieszych. Tym razem 74-letni kierowca citroena potrącił schodzącą już praktycznie z pasów 80-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami nogi została zabrana do szpitala.

Tragiczne potrącenie na pasach. Mężczyzna zmarł w szpitalu [film]

24 lutego 2020, 13:00
Tragicznie zakończyło się poranne potrącenie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. W szpitalu zmarł 41-letni mężczyzna, który nad ranem został potrącony przez kierowcę osobowego volkswagena. Pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować życia mężczyźnie. Natomiast kierowca volkswagena stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Uważajcie na drogach, warunki są fatalne

23 lutego 2020, 15:41
Uważajcie na drogach. Warunki do jazdy – szczególnie na drodze S3 są fatalne. Wciąż padający deszcz i wiejący wiatr nie sprzyjają kierowcom. Należytej ostrożności nie zachowali kierowcy bmw, którzy uczestniczyli w kolizji przy zjeździe na Kostrzyn.

Czołówka autobusu i hyundaia. Nie żyje kobieta

20 lutego 2020, 17:45
W czwartkowe popołudnie na wyjeździe ze Strzelec Krajeńskich w stronę Zwierzyna doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego marki hyundai i autobusu zginęła 34-letnia kobieta kierująca osobówką.

Ciężarówka zderzyła się ze śmieciarką [zdjęcia]

19 lutego 2020, 17:33
W środowe popołudnie przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego marki DAF ze śmieciarką. W wyniku zderzenia ranny został mężczyzna kierujący śmieciarką.

Dwie kolizje na Walczaka

15 lutego 2020, 11:18
W sobotnie przedpołudnie przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Na wysokości ul. Dowgielewiczowej oraz na wyjeździe w stronę Różanek. Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Zderzenie mercedesa i suzuki na S3

8 lutego 2020, 19:49
W sobotni wieczór na trasie S3 pomiędzy węzłami Gorzów Zachód, a Gorzów Południe tuż za mostem nad Wartą doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i suzuki. Pas w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany.

Kierowca chevroleta uderzył w drzewo

4 lutego 2020, 10:58
We wtorkowy poranek w miejscowości Chłopiny doszło do wypadku. Kierowca chevroleta z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Mężczyzna był uwalniany z pojazdu przez strażaków. Ranny 21-latek został zabrany do szpitala.

BMW uderzyło w toyotę na rondzie [zdjęcia]

2 lutego 2020, 18:10
W niedzielę na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i toyoty. Według ustaleń policjantów, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i uderzył w znajdującą się na rondzie toyotę. Do szpitala zostało zabrane dziecko.


Fotoreportaże