Wiadomości › Wypadki

Potrącenie na Koniawskiej

3 grudnia 2019, 17:25
We wtorkowe popołudni przy ul. Koniawskiej doszło do potrącenia mężczyzny na oznakowanym przejściu dla pieszych przez kobietę kierującą volkswagenem. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany przez pogotowie do gorzowskiego szpitala.

Potrącenie kobiety na pasach

29 listopada 2019, 20:00
W piątkowy wieczór na rondzie Ofiar Katynia w Gorzowie kierujący volkswagenem potrącił przechodzącą przez pasy kobietę. Na miejsce została wezwana policja i karetka pogotowia. Poszkodowana piesza została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Wypadek na zjeździe z S3

26 listopada 2019, 17:21
Wypadek na S3 w Gorzowie Wielkopolskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przyczyną zdarzenia było zagapienie się kierowcy golfa.

Pijany 33-latek za kierownicą peugeota

26 listopada 2019, 12:09
We wtorek 26 listopada na starej trójce na wysokości Marwic doszło do wypadku z udziałem busa i samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana i zabrana do gorzowskiego szpitala.

Kierowca opla potrącił rowerzystę [zdjęcia]

19 listopada 2019, 21:26
We wtorkowy wieczór przy ul. Walczaka doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę opla. Rowerzysta został potrącony, kiedy przejeżdżał przez przejazd rowerowy. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

Śmiertelny wypadek na Bermudach [film i zdjęcia]

1 listopada 2019, 17:52
W piątkowy wieczór na os. Bermudy w Wawrowie koło Gorzowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo. Pomimo reanimacji, kierujący volkswagenem zmarł na miejscu.

Busem uderzył w renault na rondzie [zdjęcia]

31 października 2019, 20:56
Na rondzie Niepodległości doszło do wypadku z udziałem busa marki fiat i samochodu osobowego marki renault. W wyniku zdarzenia w busie urwało się koło, natomiast osobówka zatrzymała się w krzakach na środku ronda.

Poważny wypadek na Warszawskiej [zdjęcia]

30 października 2019, 16:01
W środowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Głowackiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – volkswagena, fiata i skody. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu działają służby.

Zderzenie peugeota i opla [zdjęcia]

29 października 2019, 11:16
We wtorek przy ul. Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i opla. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x