Wiadomości › Wypadki

Pijany kierowca skutera przewrócił się podczas jazdy

31 maja 2020, 20:43
Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na moście Staromiejskim w Gorzowie. Kierujący skuterem zjeżdżał z mostu w kierunku centrum. W pewnym momencie mężczyzna po prostu się przewrócił razem z pojazdem. Okazało się, że jest kompletnie pijany.

Tragedia pod Gorzowem. Zginął mężczyzna na skuterze

29 maja 2020, 18:53
W miejscowości Mironice koło Gorzowa doszło do dramatycznego wypadku. Na łuku drogi zderzył się samochód ciężarowy z kierującym skuterem. Niestety pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji, nie udało się uratować życia 39-letniego mężczyzny.

Potrącenie na Wyszyńskiego. 77-latka doznała złamań [zdjęcia]

27 maja 2020, 14:00
W środowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej przez kierującą osobowym nissanem. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby, zarówno potrącona kobieta, jak i kierująca nissanem.

Pijana kierująca wjechała nissanem do rowu

25 maja 2020, 12:37
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Kobieta kierująca nissanem wpadła do rowu. Okazało się, że była pijana. W swoim organizmie miała ponad 1 promil alkoholu.

Zderzenie rowerzysty i volkswagena

24 maja 2020, 12:36
W niedzielne przedpołudnie na rondzie św. Jerzego na gorzowskim Zawarciu doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym marki volkswagen. Na miejscu jest policja.

Wypadek z udziałem czterech aut na zjeździe z S3 [zdjęcia]

15 maja 2020, 15:47
W piątkowe popołudnie przy ul. Kasprzaka na zjeździe z trasy S3 doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych- peugeota, citroena, volkswagena i audi. Dwie osoby zostały ranne, na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja.

Kierujący hondą uderzył w drzewo [zdjęcia]

11 maja 2020, 22:02
W poniedziałkowy wieczór kierujący hondą uderzył w drzewo w miejscowości Bogdaniec. Ranne zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Opel wymusił pierwszeństwo na BMW [zdjęcia]

9 maja 2020, 18:48
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 158 w miejscowości Ludzisławice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i BMW. Trzy osoby zostały ranne i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Kierujący mitsubishi uderzył w drzewo i murek [zdjęcia]

8 maja 2020, 14:36
W piątkowe popołudnie przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący mitsubishi uderzył w drzewo oraz murek trafostacji. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Wypadek w centrum Gorzowa

30 kwietnia 2020, 13:12
W czwartkowe południe na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i ul. Spichrzowej w centrum Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i opla. Kierujący audi skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem.


Fotoreportaże