Wypadki

Wypadek na Kasprzaka. Starszy mężczyzna zasłabł za kierownicą

26 września 2021, 12:46
Groźne zdarzenie drogowe na ulicy Kasprzaka w Gorzowie. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Wypadek na rondzie Wyszyńskiego [zdjęcia]

26 września 2021, 11:10
W niedzielę w nocy doszło do wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu osobowego marki opel. Kierujący pojazdem ciężarowym wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok opla, mężczyzna został ukarany mandatem.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem. Kobieta roztrzaskała BMW o drzewo [zdjęcia]

16 września 2021, 11:53
W czwartkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 w rejonie miejscowości Wysoka doszło do poważnego wypadku. Kobieta kierująca BMW zjechała na pobocze, gdzie następnie uderzyła w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że BMW zostało dosłownie roztrzaskane, a z auta wypadł silnik. Niestety kobieta kierująca BMW zginęła na miejscu.

Kierujący fordem zderzył się czołowo z ciężarówką. Uciekł pieszo z miejsca zdarzenia

12 września 2021, 10:32
W niedzielę w nocy przy ul. Kasprzaka doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki ford i pojazdu ciężarowego. Tuż po zdarzeniu, kierowca forda porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, trwają czynności w tej sprawie.

Seria wypadków w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 16:23
W sobotnie popołudnie doszło do serii wypadków w Gorzowie oraz w okolicach. Najpierw doszło zderzenia policyjnego radiowozu i fiata na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Żwirowej. Następnie na Osiedlu Poznańskim zderzył się peugeot i volkswagen. Z kolei w Jeninie doszło wypadku z udziałem forda i renault, a na trasie S3 kierująca mercedesem zderzyła się z busem, a następnie uderzyła w barierki.

Policjanci jechali na interwencję. Na skrzyżowaniu zderzyli się z fiatem [zdjęcia]

11 września 2021, 14:58
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta i Słowiańskiej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym fiatem. Oznakowany radiowóz jechał na interwencję – miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Pod opiekę pogotowia został przekazany jeden z policjantów.

Dramatyczny wypadek rowerzysty. W ciężkim stanie trafił do szpitala

6 września 2021, 19:16
W poniedziałkowe popołudnie na ścieżce rowerowej przy Al. ks. Andrzejewskiego doszło do wypadku rowerzysty. Mężczyzna zjeżdżał w ścieżką rowerową w dół, w pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową w beton. Rowerzysta nie miał kasku, nieprzytomny został zabrany do szpitala.

Skoda przebiła barierki i zawisła na skarpie nad Kłodawką [zdjęcia]

3 września 2021, 16:28
W piątkowe popołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Owocowej. Kierujący skodą uderzył w barierki znajdujące się koło mostka nad Kłodawką, auto zawisło na skarpie. Wcześniej doszło jeszcze do zderzenia z mercedesem.

Zderzenie pięciu samochodów na Trasie Nadwarciańskiej [zdjęcia]

30 sierpnia 2021, 15:08
W poniedziałkowe popołudnie doszło do małego karambolu na Trasie Nadwarciańskiej. Na pasie w kierunku ul. Kasprzaka doszło do zderzenia pięciu pojazdów – czterech osobówek i ciężarówki nauki jazdy. Trasa Nadwarciańska od strony ronda Santockiego jest zakorkowana.

Niebezpiecznie na S3. Volkswagen zderzył się z BMW [film i zdjęcia]

29 sierpnia 2021, 19:16
W niedzielny wieczór na drodze ekspresowej S3, a dokładnie na węźle Gorzów Zachód doszło do wypadku z udziałem volkswagena i BMW. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.


Fotoreportaże