Wypadki

Wypadek na Podmiejskiej: Bolt i BMW. Film i zdjęcia z miejsca zdarzenia

17 sierpnia 2021, 14:21
We wtorkowe popołudnie przy ul. Podmiejskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - toyoty oraz BMW. Dwie osoby z toyoty zostały poszkodowane. Z powodu wypadku zablokowane jest torowisko tramwajowe, przez co ruch tramwajów został wstrzymany.

Zderzenie volkswagena i jeepa na S3. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

16 sierpnia 2021, 08:01
W poniedziałkowy poranek na 88 km trasy S3 pomiędzy węzłami Gorzów Południe i Gorzów Zachód, na moście na Warcie doszło do wypadku. Na pasie w kierunku Szczecina zderzyły się dwa pojazdy – volkswagen i jeep. W wyniku wypadku pojazd marki jeep dachował. Droga w stronę Szczecina jest zablokowana.

Dachowanie na S3 [zdjęcia]

13 sierpnia 2021, 08:41
W piątkowy poranek doszło do wypadku drodze ekspresowej S3 na węźle Gorzów Południe. Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, a następnie auto dachowało. Jak się okazało, mężczyzna próbował uniknąć zderzenia z fordem, którym kierowała kobieta i wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa kii.

91% kierowców twierdzi, że jeździ dobrze. Statystyki wypadkowe mówią co innego

11 sierpnia 2021, 16:41
Z badania Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że prawie wszyscy kierowcy są pewni swoich umiejętności prowadzenia pojazdów i twierdzą, że jeżdżą dobrze. Jednak to właśnie ich przecena zaprowadziła Polskę na jedno z ostatnich miejsc w rankingu najbezpieczniejszych dróg w Europie. Jesteśmy w ogonie statystycznym obok Rumunii, Litwy, Łotwy i Bułgarii.

Trzy nastolatki jechały na elektrycznej hulajnodze. Zostały potrącone, kiedy przejeżdżały przez pasy

4 sierpnia 2021, 20:07
W środowy wieczór na przejściu dla pieszych przy ul. Wybickiego doszło do potrącenia. Kierującego samochodem osobowym marki opel potrącił trzy nastolatki, które jechały na jednej hulajnodze i przejeżdżały przez pasy. Wszystkie trzy dziewczyny zostały zabrane do szpitala.

Kierowca forda uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

2 sierpnia 2021, 18:11
W poniedziałkowe popołudnie na trasie S3, na pasie w kierunku Szczecina tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford uderzył w barierki. Jezdnia w kierunku Szczecina jest zablokowana. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka. Jednak oprócz kobiety, do szpitala na obserwację zostały zabrane również dzieci.

Wypadek na rondzie Górczyńskim. Doszło do zderzenia hondy i skody [zdjęcia]

26 lipca 2021, 23:35
W poniedziałkowy wieczór na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – hondy oraz skody. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3. Jeden z pojazdów przewrócił się na jezdnię [film i zdjęcia]

23 lipca 2021, 15:29
W piątkowe popołudnie na 75 km trasy S3 na pasie w kierunku Gorzowa doszło do wypadku. Tuż przed MOP-em Marwice zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku zderzenia, jedna z ciężarówek przewróciła się na jezdnię. Droga w stronę Gorzowa jest zablokowana.

Dwa wypadki na S3 [zdjęcia]

23 lipca 2021, 08:43
W piątkowy poranek na trasie S3 doszło do dwóch wypadków na trasie S3 tuż za węzłem Gorzów Południe na pasie w kierunku Szczecina. W pierwszym zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki toyota, który uderzył w barierki. Natomiast 500 metrów wcześniej doszło do zderzenia hondy, forda i pojazdu ciężarowego. Trasa S3 w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierujący BMW potrącił rowerzystkę na pasach z sygnalizacją świetlną

22 lipca 2021, 17:37
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 61-letniej rowerzystki na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierujący BMW potrącił kobietę, kiedy samochody ruszały mając zielone światło, natomiast rowerzystka wjechała na pasy na czerwonym. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże