Wiadomości › Wypadki

Kierowca autobusu MZK potrącił pieszego [zdjęcia]

21 sierpnia 2020, 07:23
W piątkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Matejki doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Wypadek na S3. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

21 sierpnia 2020, 06:49
W piątkowy poranek na trasie S3 w kierunku Szczecina doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – volkswagena i dacii. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, w tym dwoje dzieci.

Poważne potrącenie na przejściu dla pieszych [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 14:11
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło potrącenia pieszego przez kierującą osobową toyotą. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Kierujący volvo zderzył się z motocyklistą [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 12:04
W czwartkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do zderzenia kierującego samochodem osobowym marki volvo z motocyklistą. Kierujący volvo skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z motocyklem. Poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala.

Motocyklista uderzył w drzewo

16 sierpnia 2020, 19:46
W niedzielny wieczór na drodze z Łupowa do Racławia doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Motocyklista potrącił pieszego

9 sierpnia 2020, 10:41
W sobotni wieczór w centrum Gorzowa doszło do wypadku. Motocyklista potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę. Potrącony pieszy został zabrany do szpitala. Okazało się, że doznał poważnych obrażeń.

73-letni kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

8 sierpnia 2020, 09:31
W sobotni poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszej przez kierującego volkswagenem. Ranna kobieta została zabrana do szpitala, natomiast policjanci zatrzymali 73-letniemu kierowcy prawo jazdy.

Trzy zdarzenia na trasie S3. Droga nad morze zakorkowana [zdjęcia]

1 sierpnia 2020, 10:50
W sobotni poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do trzech zdarzeń drogowych. Kierowcy, którzy jadą nad morze utknęli nawet w kilkukilometrowych korkach.

Pijany kierowca wjechał prosto w drzewo [zdjęcia]

30 lipca 2020, 21:02
Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Pijany kierowca citroena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Zobacz, jak pijany kierowca opla taranuje betonowy płot [film]

30 lipca 2020, 16:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Nagranie z monitoringu pokazuje moment, w którym pijany kierowca opla dosłownie rozwala i taranuje betonowy płot.


Fotoreportaże