Wypadki

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Zderzenie tramwaju i dwóch aut osobowych [zdjęcia]

1 marca 2021, 11:55
W poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Podmiejskiej doszło do zderzenia tramwaju z dwoma samochodami osobowymi marki fiat, w tym z nauką jazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący skodą przebił barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

27 lutego 2021, 12:37
W sobotnie południe przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki skoda przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie. Auto zatrzymało się na chodniku po przeciwległej stronie. Jedna osoba została poszkodowana.

Karambol na S3. Zderzyło się pięć ciężarówek i osobówka [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 20:56
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Po pijaku roztrzaskała mercedesa o płot [zdjęcia]

17 stycznia 2021, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Maszewskiej w Deszcznie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że 33-letnia kierująca mercedesem jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała w swoim organizmie 1,5 promila.

Zderzenie mazdy i opla na przejściu dla pieszych

8 stycznia 2021, 13:01
W piątkowe południe na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i opla. Kierowca mazdy uderzył w tył opla. Na miejscu jest staż pożarna, policja i pogotowie.

Czołowe zderzenie seata i forda niedaleko Gorzowa [zdjęcia]

27 grudnia 2020, 10:21
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i 159 koło Starego Polichna doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i seata. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 15:48
We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych.

Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie. Auto zaczęło się palić

19 grudnia 2020, 16:42
W sobotnie przedpołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, następnie samochód zaczął się palić. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:00
W środowy poranek doszło do kilku kolizji na drogach w Gorzowie oraz okolicach. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu.


Fotoreportaże