Wiadomości › Wypadki

Zderzenie motocyklisty i citroena [zdjęcia]

7 kwietnia 2020, 20:03
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Motocykl zderzył się z osobowym citroenem. Droga na wysokości stacji paliw koło węzła S3 jest zablokowana.

Mercedes uderzył w BMW. Auto leży na boku [zdjęcia]

5 kwietnia 2020, 14:29
W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich i Mościckiego doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i BMW. Taksówkarz kierujący mercedesem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w bok BMW, wskutek czego auto znalazło się na boku. Jedna osoba została poszkodowana.

Śmiertelne potrącenie pieszego na S3

31 marca 2020, 06:34
We wtorek w nocy na trasie S3 koło Gorzowa doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Pas w kierunku Zielonej Góry był zablokowany na czas działania służb.

Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym

19 marca 2020, 10:57
W czwartkowy poranek 78-letni kierowca auta marki dacia, zignorował znak stop i potrącił rowerzystkę na oznakowanym przejeździe dla rowerów na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Stilonowej. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Ford wpadł do rzeki. Zginęły 4 osoby

14 marca 2020, 10:47
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w miejscowości Głusko w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił bariery energochłonne i wpadł do rzeki Drawy. W wyniku wypadku zginęły cztery młode osoby.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem

13 marca 2020, 10:47
W piątkowy poranek w Santoku koło Gorzowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna kierujący hyundaiem zasłabł za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu, natomiast jego córka została zabrana do szpitala.

Pijany kierowca przejechał przez środek ronda

10 marca 2020, 09:17
W poniedziałkowy wieczór w Jeninie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy forda. Mężczyzna przejechał przez środek ronda i uszkodził samochód. Okazało się, że 53-latek miał w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna nie przyznaje się do kierowania autem.

Zderzenie iveco i volkswagena pod Gorzowem

8 marca 2020, 15:54
W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 22 w rejonie miejscowości Kiełpin doszło do wypadku z udziałem dostawczego iveco i volkswagena. 23-letni obywatel Ukrainy, który kierował iveco nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Poszkodowana pasażerka osobówki została zabrana do szpitala.

Kierująca fordem potrąciła rowerzystę

5 marca 2020, 14:51
W czwartkowe popołudnie kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła rowerzystę na oznakowanym przejeździe dla rowerów przy ul. Walczaka. W wyniku zderzenia, poszkodowany 64-latek został zabrany do gorzowskiego szpitala.

Kierująca BMW wjechała wprost pod audi [film]

3 marca 2020, 20:00
Podwójna linia ciągła i dwa pasy jezdni w przeciwnym kierunku - to nie przeszkadzało kierującej BMW, która chciała skręcić w lewo przy ul. Walczaka. Kobieta decydując się na taki manewr doprowadzana do zderzenia z osobowym audi.


Fotoreportaże


x