Wiadomości › Wypadki

Kierowca opla uderzył w słup. Auto zatrzymało się na torowisku [zdjęcia]

19 maja 2021, 23:15
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto zatrzymało się na torowisku tramwajowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Pożar samochodu na S3 [zdjęcia]

13 maja 2021, 13:55
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki renault. Na szczęście kierowca uciekł z płonącego pojazdu, nic mu się nie stało. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana.

Bus uderzył w ciężarówkę na S3. Sześć osób rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 16:12
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Kierowca audi potrącił 13-latka na rowerze

11 maja 2021, 16:00
We wtorkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do wypadku. Kierujący audi potrącił 13-letniego chłopca jadącego na rowerze, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny nastolatek został zabrany do szpitala.

Tragiczny wypadek na drodze do Kostrzyna. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:43
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Dąbroszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca wraz z pasażerem zginęli na miejscu.

12-latek potrącony na pasach

30 marca 2021, 15:39
We wtorkowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Okulickiego w Gorzowie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez kobietę kierującą osobowym samochodem. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch pojazdów na Poznańskiej

11 marca 2021, 15:47
Zdarzenie drogowe na ulicy Poznańskiej w Gorzowie, tuż przy Rondzie Poznańskim. Doszło tu do klasycznego najechania na tył pojazdu. Poszkodowana została jedna osoba.

Dwa zdarzenia na jednym rondzie

9 marca 2021, 08:49
Wtorkowy poranek okazał się być dość pechowy dla kierowców, którzy przejeżdżali przez rondo Górczyńskie. Z założenia dość bezpieczne i proste skrzyżowanie stało się areną stłuczek.

Strażak z OSP w drodze do pożaru uderzył fordem w drzewo. Był pijany...

6 marca 2021, 18:54
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.


Fotoreportaże