Wiadomości › Wypadki

Zderzenie hondy i toyoty. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

8 września 2020, 09:13
Na drodze krajowej nr 22 na wysokości Nierzymia doszło we wtorkowy poranek do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i hondy. W wyniku zderzenia, honda dachowała i zatrzymała się na skraju lasu. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Tragedia na przejeździe kolejowym. Zginął policjant [zdjęcia]

4 września 2020, 13:50
Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Białcz. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen golf wjechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod pociąg TLK. Kierujący autem zginął na miejscu. Okazało się, że był to policjant z gorzowskiej drogówki.

Zderzenie motocyklisty i mercedesa [zdjęcia]

1 września 2020, 14:22
We wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą na Wawrów i Wojcieszyce doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki mercedes. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna. Ranny został mężczyzna poruszający się motocyklem.

Kompletnie pijany wsiadł za kierowcę ciężarówki

31 sierpnia 2020, 20:22
Na drodze krajowej nr 22 w okolicach Gorzowa kierujący samochodem ciężarowym omal nie wpadł do rowu. Okazało się, że kierowca jest pijany. Miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Ślisko na Wyszyńskiego [zdjęcia]

30 sierpnia 2020, 23:02
Przy ul. Wyszyńskiego została rozlana substancja ropopochodna, która w połączeniu z opadami deszczu sprawiła, że jezdnia pomiędzy rondem Barlineckim i WOŚP była śliska. Przekonał się o tym kierujący mazdą, który wpadł w poślizg i uderzył w latarnię.

Dachowanie suzuki na Al. ks. Andrzejewskiego

26 sierpnia 2020, 16:00
W środowe popołudnie na Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie doszło do dachowania samochodu marki suzuki. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Jazda quadem po pijaku zakończona wypadkiem

26 sierpnia 2020, 15:20
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem quada w miejscowości Rybakowo. Okazało się, że mężczyzna, który wybrał się quadem na przejażdżkę do lasu, był pod wpływem alkoholu. Obecnie przebywa w szpitalu.

Co widział kierowca MZK, kiedy doszło do potrącenia? [film]

25 sierpnia 2020, 18:17
Miejski Zakład Komunikacji wysłał do Urzędu Miasta pismo z wnioskiem o przesunięcie przejścia dla pieszych na którym ostatnio doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę autobusu MZK. Na nagraniu z kamery monitoringu znajdującej się z przodu autobusu widać, że kierowca mógł zauważyć pieszego dopiero w ostatniej chwili.

Pijany kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie

22 sierpnia 2020, 17:38
W sobotnie popołudnie na os. Staszica w Gorzowie doszło do zdarzenia z udziałem kompletnie pijanego kierowcy. Mężczyzna wjechał volkswagenem w ogrodzenie zbiornika retencyjnego. Został zatrzymany przez policjantów.

Wypadek z udziałem suzuki i autobusu MZK [zdjęcia]

22 sierpnia 2020, 12:11
W sobotnie południe na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący suzuki wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w autobus MZK znajdujący się na rondzie. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.


Fotoreportaże