Wiadomości › Wypadki

Kierujący toyotą roztrzaskał auto o barierki na S3. Z auta wypadł silnik [zdjęcia]

14 czerwca 2021, 09:43
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do wypadku. Kierujący toyotą uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik, a przód i tył toyoty został całkowicie zniszczony.

Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

Poważne potrącenie pieszego na Piłsudskiego [zdjęcia]

8 czerwca 2021, 10:24
We wtorkowy poranek przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z parkingu sklepu Netto i potrącił mężczyznę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi został zabrany do szpitala.

Motocyklista wjechał w płot. Tuż przy cmentarzu

5 czerwca 2021, 16:09
Do zdarzenia drogowego w Lipkach Wielkich doszło w sobotnie popołudnie, tuż przed godziną 14 na wylocie z miejscowości. Jadący motocyklem nie opanował pojazdu, uderzył w krawężnik i wjechał w płot… cmentarza. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Wypadek z udziałem busa i dwóch osobówek. Gigantyczny korek na S3 [zdjęcia]

3 czerwca 2021, 09:32
W czwartkowy poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Deszczna doszło do wypadku z udziałem busa i dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na pasie w kierunku Szczecina. Poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierowca busa zniszczył płot i skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie budynku [zdjęcia]

2 czerwca 2021, 13:12
W środę w Lipkach Wielkich doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący busem marki renault w pewnym momencie zjechał na pobocze, a następnie przebił się przez drewniany płot, niszcząc przy tym skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie domu.

Zderzenie hondy i busa. Osobówka dachowała [zdjęcia]

31 maja 2021, 12:51
W poniedziałkowe południe na osiedlu Europejskim w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki honda i busa firmy kurierskiej. Kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z busem, następnie auto osobowe dachowało.

Kierująca audi potrąciła rowerzystę

31 maja 2021, 09:02
Do niebezpiecznego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Kierująca samochodem osobowym marki audi potrąciła rowerzystę, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.


Fotoreportaże