Wiadomości › Wypadki

Pijany kierowca roztrzaskał BMW o betonowy słup

10 lipca 2020, 11:10
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Kierujący BMW uderzył w betonowy słup. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Kierujący fiatem ściął sygnalizator

3 lipca 2020, 20:56
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do wypadku z udziałem kierującego fiatem seicento. 79-latek uderzył autem w słup sygnalizacji świetlnej, który dosłownie ściął. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

2 lipca 2020, 18:44
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Pomimo zmiażdżonej kabiny w jednym z pojazdów, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czołówka na zakręcie pod Gorzowem [film i zdjęcia]

21 czerwca 2020, 11:12
W niedzielne przedpołudnie na drodze z Baczyny do Wysokiej koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na łuku drogi zderzyły się czołowo toyota i kia. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Potrącenie rowerzystki na Kostrzyńskiej

19 czerwca 2020, 15:01
W piątkowe popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do potrącenia z udziałem rowerzystki i kierującego citroenem. Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Zderzenie pięciu aut na trasie S3 [zdjęcia]

14 czerwca 2020, 18:28
W niedzielne popołudnie 14 czerwca na drodze ekspresowej S3 na moście na Warcie doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. W wypadku została ranna jedna osoba. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się pasem awaryjnym.

Kierujący toyotą uderzył w drzewo

11 czerwca 2020, 10:27
Na drodze z Gorzowa do Różanek kierujący toyotą uderzył w drzewo. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

18-latek spowodował wypadek i uciekł. Został zatrzymany

1 czerwca 2020, 09:48
Policjanci zatrzymali 18-letniego kierowcę busa marki mercedes, który w niedzielny wieczór spowodował wypadek na „starej trójce” pod Gorzowem. 18-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, uderzył w motocykl i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej po tym, jak porzucił samochód.

Pijany kierowca skutera przewrócił się podczas jazdy

31 maja 2020, 20:43
Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na moście Staromiejskim w Gorzowie. Kierujący skuterem zjeżdżał z mostu w kierunku centrum. W pewnym momencie mężczyzna po prostu się przewrócił razem z pojazdem. Okazało się, że jest kompletnie pijany.

Tragedia pod Gorzowem. Zginął mężczyzna na skuterze

29 maja 2020, 18:53
W miejscowości Mironice koło Gorzowa doszło do dramatycznego wypadku. Na łuku drogi zderzył się samochód ciężarowy z kierującym skuterem. Niestety pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji, nie udało się uratować życia 39-letniego mężczyzny.


Fotoreportaże


x