Wiadomości › Wypadki

Kierujący mercedesem uderzył w słup

17 stycznia 2020, 15:44
Na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej i Ciołkowskiego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego mercedesem. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, a następnie uderzył w ogrodzenie i słup.

Śmiertelny wypadek koło Strzelec. Nie żyje 21-latek

1 stycznia 2020, 17:23
W Nowy Rok na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Przyłęg, a Brzozą koło Strzelec Krajeńskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia busa i samochodu marki audi zginął 21-letni kierowca audi. Natomiast dwie osoby zostały ranne. Droga jest obecnie zablokowana.

Mężczyzna wszedł pod jadącą toyotę

30 grudnia 2019, 17:19
W poniedziałek przy ul. Marcinkowskiego kierujący toyotą potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie ma pasów. Poszkodowany 66-latek został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci ukarali go mandatem za wtargnięcie na jezdnię.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem [film zdjęcia]

27 grudnia 2019, 20:38
W piątkowy wieczór na drodze wojewódzkiej nr 130 pomiędzy Baczyną, a Wysoką doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – audi i seata. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Czołówka BMW i hyundaia

24 grudnia 2019, 10:18
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w Motylewie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie, straż pożarna i śmigłowiec LPR.

Dachowanie mazdy na Słowiańskiej [zdjęcia]

21 grudnia 2019, 16:30
W sobotnie popołudnie 21 grudnia przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mazda. Kobieta kierująca autem za łuku ul. Słowiańskiej wypadła z drogi i dachowała. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Zderzenie saaba i renault [zdjęcia]

20 grudnia 2019, 20:30
W piątkowy wieczór w rejonie skrzyżowania ul. Walczaka i Fieldorfa-Nila doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – saaba i renault. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Mężczyzna wszedł prosto pod koła jadącego forda [zdjęcia]

14 grudnia 2019, 20:12
W sobotni wieczór doszło do dramatycznie wyglądającego potrącenia przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Kierująca fordem potrąciła mężczyznę, który przechodził przez jezdnię kilkadziesiąt metrów przed przejściem dla pieszych. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został zabrany do gorzowskiego szpitala.

Dachowanie pod Gorzowem

4 grudnia 2019, 10:55
W środowy poranek doszło do wypadku na drodze z Lubiszyna do Brzeźna. Kierujący samochodem marki seat dachował, a następnie uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Niewykluczone, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Potrącenie na Koniawskiej

3 grudnia 2019, 17:25
We wtorkowe popołudni przy ul. Koniawskiej doszło do potrącenia mężczyzny na oznakowanym przejściu dla pieszych przez kobietę kierującą volkswagenem. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany przez pogotowie do gorzowskiego szpitala.


Fotoreportaże


x