Wypadki

Roztrzaskał audi o drzewo. Kierowca uciekł z miejsca wypadku [zdjęcia]

11 sierpnia 2022, 09:03
W środowy wieczór doszło do poważnego wypadku w miejscowości Ściechówek. Kierujący samochodem osobowym marki audi uderzył w drzewo, przez co auto dachowało. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, natomiast w pojeździe został ciężko ranny pasażer.

Przyczepa ze zbożem wbiła się w dom. W środku była kobieta z dzieckiem [zdjęcia]

10 sierpnia 2022, 11:47
Do niebezpiecznego wypadku doszło we wtorkowy poranek w Jastrzębniku. Kierowca ciągnika rolniczego jechał przez miejscowość z przyczepą wypełnioną zbożem. W pewnym momencie przyczepa odpięła się od ciągnika i uderzyła w budynek mieszkalny. W środku znajdowała się kobieta z dzieckiem. Okazało się, że kierowca ciągnika ma zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci sporządzili wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Zderzenie toyoty i hondy. Auta wpadły do rowu [zdjęcia]

9 sierpnia 2022, 13:51
We wtorkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami, a Nierzymiem doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i hondy. Siła uderzenia była tak duża, że oba auta wpadły do rowu i mają urwane koła. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Wymuszenie pierwszeństwa i pożar motocykla

8 sierpnia 2022, 10:36
W niedzielne popołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na starej trójce z Gorzowa w kierunku Myśliborza. Kierujący skodą wymusił pierwszeństwo przejazdu, przez co motocyklistka straciła panowanie nad jednośladem i przewróciła się. Sunący po jezdni motocykl zapalił się i uderzył w drugi jednoślad.

Rowerzysta z 3-latkiem w foteliku wjechał wprost pod opla

7 sierpnia 2022, 17:17
W niedzielne popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego oplem. Jak się okazało, mężczyzna poruszający się na rowerze razem z 3-latkiem w foteliku, wjechał z chodnika wprost pod jadące auto. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast mężczyzna będzie musiał się liczyć z mandatem lub wnioskiem o ukaranie do sądu.

Rozpędzone BMW uderza w opla. O włos omija osoby na skuterze [film]

5 sierpnia 2022, 09:55
Dramatyczne sceny rozegrały się w podgorzowskich Wojcieszycach, gdzie kierowca rozpędzonego BMW uderzył w prawidłowo jadącego opla. To całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, ponieważ sunące bokiem po jezdni BMW minęło o centymetry dwie osoby jadące na skuterze.

Kierująca fiatem potrąciła rowerzystkę na oznakowanym przejeździe

25 lipca 2022, 11:13
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do potrącenia rowerzystki na oznakowanym przejeździe rowerowym przy wjeździe na rondo Ofiar Katynia przez kobietę kierującą fiatem. Potrącona rowerzystka została zabrana do szpitala.

Kierowca mercedesa uderzył w zaparkowaną toyotę. Ta zatrzymała się na ogrodzeniu

24 lipca 2022, 15:20
W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w podgorzowskiej Kłodawie. Kierowca mercedesa zasłabł za kierownicą, przez co uderzył w zaparkowaną toyotę, którą następnie zepchnął na ogrodzenie. Kierowca mercedesa trafił pod opiekę pogotowia.

Kierowca pontiaca skosił ogrodzenie i uderzył w słup

24 lipca 2022, 10:50
W sobotę w podgorzowskim Jeninie doszło wypadku z udziałem samochodu marki pontiac fiero. Kierowca osobówki w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie skosił ogrodzenie, a na sam koniec uderzył w słup. Poszkodowany kierowca został zabrany do szpitala.

Volkswagen zderzył się z radiowozem. Policyjne auto dachowało [zdjęcia]

22 lipca 2022, 15:51
W piątkowe popołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem volkswagena i policyjnego radiowozu. Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok oznakowanego radiowozu, przez co policyjne auto dachowało. Na miejscu są służby.


Fotoreportaże