Wiadomości › Felietony

Zwijanie miasta zamiast jego rozwijania

27 października 2019, 08:50
Wciskanie kitu, to najbardziej mi znana dyscyplina, w jakich prezydent Gorzowa zawsze wypadał lepiej od innych. O jego braku rozumienia spraw miasta mówią nawet urzędnicy.

Wyborczy raport z grajdoła nad Wartą

14 października 2019, 20:20
Senatorem został leciwy staruszek. Izba zadumy stanie się izbą zadymy, a Gorzów potwierdził stereotyp grajdoła bez perspektyw. Lokalnym politykom to na rękę, bo w mętnej wodzie pływaj każdym stylem, choć najczęściej stylu nie mają.

Zza pleców Zmarzlika wyskoczy polityka

27 września 2019, 17:52
Strasznego pecha miał senator znad Warty, gdy służby porządkowe trzykrotnie wyciągały go zza pleców liderki Platformy Obywatelskiej. Krążą informacje, że zza przyszłego mistrza świata, nie wyciągną go nawet czołgiem.

Miejski taniec na trumnach umrzyków

17 września 2019, 22:43
Byłem na Madagaskarze w okresie polskiego święta zmarłych. Tam jest taki zwyczaj, że wyciąga się z grobu umrzyka, a następnie tańczy z nimi, ucztuje i śpiewa do rana.

Gorzów okiem absolwenta

15 września 2019, 20:33
Mieszkaniec Gorzowa, który skończył studia w Poznaniu i Szczecinie postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat naszego miasta. Podkreśla, że Gorzów jest miastem takim w sam raz i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ale wystarczy chcieć.

Przedwyborcze lanie wody

9 września 2019, 19:43
Rzadko w przedwyborczych deklaracjach jest więcej niż jedno ziarno prawdy. Polityczne wygi wiedzą, że wyborcy mają pamięć krótką, a dziennikarze nie zawsze mają odwagę zapytać.

Problemy Gorzowa okiem studenta

8 września 2019, 21:46
Młody mieszkaniec Gorzowa, który na co dzień studiuje w Poznaniu postanowił opisać swoje spostrzeżenia na temat swojego rodzinnego miasta w felietonie. Niestety po wakacjach spędzonych w Gorzowie, stwierdził że przestał to miasto kochać i stał się do niego uprzedzony.

Zanim wyborczy kurz uniesie się do góry

25 sierpnia 2019, 18:25
Domalowywanie czarnej gęby politykom to moja specjalność, a przed wyborami staje się to pyszne szczególnie. Nawiasem mówiąc, takie jest zbójeckie prawo felietonisty, który nikomu kłaniać się nie musi.

Czy poseł stoi dziś tam, gdzie kiedyś ZOMO?

16 sierpnia 2019, 19:49
Jest coś interesującego w fakcie, że o moralność i obronę przed deprawacją małoletnich, zaapelował człowiek, który sam deprawował. Dokładnie cztery lata temu i w dodatku pod gorzowską Katedrą.

Dulska zawyła. Felieton o Nikim, ale w bardzo ważnej sprawie.

26 lipca 2019, 20:29
Dulska zawyła, ale z nutą fałszu. Zdjęła z głowy moherowy beret i postanowiła przebić nią ścianę do gabinetu prezydenta miasta albo i dalej, nawet do klozetu. Może i tam ukryli się geje, lesbijki i inni tacy tam.


Fotoreportaże


x