• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gdzie na Sylwestra?

28 grudnia 2016, 11:22, aw
fot. Dawid Nowakowski
Jeżeli ktoś nie ma planów na najważniejszą noc w roku. Podpowiadamy, gdzie w Gorzowie można jeszcze znaleźć miejsce na sylwestrową zabawę.

Sylwester pod chmurką

Dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy lub nie mają ochoty na bal czy dyskotekę – jest miejski sylwester pod chmurką. Impreza na Bulwarze Zachodnim startuje o godz. 23. Na scenie wystąpi Dj Adamus i Paulla. Tradycyjnie przed północną na scenie pojawią się władze miasta i złożą życzenia gorzowianom. A punktualnie o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Zabawy w klubach

Kilka gorzowskich lokali ma jeszcze ostatnie wolne miejsca na sylwestrową zabawę. Dwie najpopularniejsze dyskoteki mają bardzo zróżnicowane oferty.

Klub Studio przy ul. Chrobrego zaprasza o godz. 20 na Sylwestra. Wstęp 40 zł – w cenie lampka szampana o północy.

Z kolei Santa Fee przy ul. Nadbrzeżnej organizuje bal podczas którego będziemy mogli nie tylko potańczyć, ale i dobrze zjeść. Impreza rozpoczyna się o godz. 20. Bilety w cenie 600 zł od pary.

Natomiast klub C-60 zaprasza na sylwestra w czarnych rytmach o które zadba DJ Nambear. Początek o godz. 20, wejściówki 30 zł od osoby. W cenie loża, szampan, przekąski, kawa/herbata/barszczyk. Alkohol i jedzenie można przynosić we własnym zakresie!

Ciekawą ofertę ma Pub Czart przy ul. Szarych Szeregów, który organizuje imprezę przebieraną. Motyw przewodni to czart. Będzie parkiet do tańczenia, pyszne jedzenie, diabelskie atrakcje i przede wszystkim dobra zabawa w stylu czarta. Początek o godz. 20. Wstęp 189 zł od osoby.

W stylu balowym

Jeżeli ktoś ma ochotę na bal sylwestrowy, to ostatnie miejsca zostały jeszcze w restauracji Radosna. Na parkiecie zagoszczą taneczne przeboje wszechczasów, od rock'n'rolla, przez disco lat '70, lekkie i przyjemne lata '80, i wybrane hity z kolejnych dekad. Oczywiście nie zabraknie przepysznego menu. Wstęp 250 zł od osoby.

Niezwykłe powitanie Nowego Roku oferuje również Filharmonia Gorzowska, która zaprasza na Galę Sylwestrową, która rozpocznie się o godz. 20. W związku z dużym zainteresowaniem galą, filarmonia wprowadziła do oferty koncertowej możliwość nabycia dodatkowych biletów w ramach oferty specjalnej, w której proponuje:

- rezerwację stolików czteroosobowych przy scenie, w cenie 1200,00 zł za stolik 4-osobowy

- loża VIP, w cenie 300 zł za osobę.

Na tradycyjnie organizowanej w ostatni wieczór roku gali sylwestrowej w Filharmonii Gorzowskiej w tym roku królować będzie przede wszystkim muzyka rozrywkowa. W głównych muzycznych rolach wystąpi duet znakomitych artystów: obdarzona nieprzeciętnym głosem jedna z najlepszych polskich wokalistek jazzowych Ewa Uryga oraz Michał Grobelny – szczeciński wokalista, pianista i kompozytor, uczestnik wielu programów telewizyjnych, m.in. Twoja twarz brzmi znajomo, The Voice Of Poland i Szansa na sukces. Na program gali sylwestrowej złożą się m.in. najpopularniejsze przeboje Whitney Houston, Steviego Wondera, Lionela Richiego oraz wiele innych muzycznych hitów, które zagwarantują naszej publiczności zabawę w najlepszym stylu. Koncertowi towarzyszyć będzie specjalnie na tę okazję przygotowany elegancki bankiet z obowiązkową lampką szampana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości