Wiadomości

Warszawska na ukończeniu

7 listopada 2016, 12:04, aw
fot. Marcin Kluwak
Do końca tygodnia mieszkańcy ul. Warszawskiej na odcinku od Uroczej do Parkowej mogą zapomnieć o dojeździe do domu. Powód? Będzie wylewany asfalt.

Przebudowa ul. Warszawskiej na kilkusetmetrowym odcinku od Uroczej do Parkowej miała zająć wykonawcy zaledwie kilka tygodni. Prace ruszyły pod koniec sierpnia i miały zakończyć się w ostatnim tygodniu września. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Terminy oddania inwestycji były kilkukrotnie przekładane. Firma tłumaczyła się złą pogodą czy też niespodziankami na jakie trafiała pod ziemią.

Brak przejazdu bezpośrednio z ronda Santockiego w kierunku Czechowa irytował wielu kierowców, zwłaszcza z powodu objazdu który prowadził przez ul. Pomorską i Podmiejską.

Teraz, pod dwóch miesiącach obsuwy inwestycja ma być w końcu zakończona.

Magistrat poinformował, że od poniedziałku 7 listopada do końca tygodnia remontowana ul. Warszawska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Mieszkańcy przyległych posesji oraz ul. Parkowej będą mieli problemy z dojazdem do domów. Wszystko przez wykonanie nowej nawierzchni drogi i wylanie asfaltu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości