• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 73 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Warszawska na ukończeniu

7 listopada 2016, 12:04, aw
fot. Marcin Kluwak
Do końca tygodnia mieszkańcy ul. Warszawskiej na odcinku od Uroczej do Parkowej mogą zapomnieć o dojeździe do domu. Powód? Będzie wylewany asfalt.

Przebudowa ul. Warszawskiej na kilkusetmetrowym odcinku od Uroczej do Parkowej miała zająć wykonawcy zaledwie kilka tygodni. Prace ruszyły pod koniec sierpnia i miały zakończyć się w ostatnim tygodniu września. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Terminy oddania inwestycji były kilkukrotnie przekładane. Firma tłumaczyła się złą pogodą czy też niespodziankami na jakie trafiała pod ziemią.

Brak przejazdu bezpośrednio z ronda Santockiego w kierunku Czechowa irytował wielu kierowców, zwłaszcza z powodu objazdu który prowadził przez ul. Pomorską i Podmiejską.

Teraz, pod dwóch miesiącach obsuwy inwestycja ma być w końcu zakończona.

Magistrat poinformował, że od poniedziałku 7 listopada do końca tygodnia remontowana ul. Warszawska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Mieszkańcy przyległych posesji oraz ul. Parkowej będą mieli problemy z dojazdem do domów. Wszystko przez wykonanie nowej nawierzchni drogi i wylanie asfaltu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości