• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Działka na Kasprzaka sprzedana

4 listopada 2016, 14:19, aw
Władze Gorzowa sprzedały kolejną działkę dużemu inwestorowi. Tym razem potencjał w mieście zauważyła firma produkująca chemię gospodarczą.

W tym roku miasto z powodzeniem sprzedaje działki na terenie całego Gorzowa. Do budżetu wpłynęło już kilkanaście milionów złotych.

Do ostatniego przetargu na zakup ziemi stanęła spółka S.C.Johnson Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, która produkuje chemię gospodarczą.

Firma za kwot 8,4 mln zł kupiła prawie 12 hektarów ziemi przy ul. Kasprzaka. Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego są przeznaczone na działalność produkcyjną, składy i magazyny.

Magistrat chwali się, że sprzedaż kolejnej działki za miliony świadczy o tym, że nasze miasto w każdym widzi potencjalnego inwestora.- Dzięki tej postawie odnieśliśmy kolejny sukces, pokazując, że Gorzów jest miastem w sam raz dla biznesu! - podkreśla Ewa Sadowska-Cieślak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości