BMW spowodowało wypadek. Kierowca uciekł

28 sierpnia 2016, 19:50, red
fot. Fix Car pomoc drogowa
W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 koło Wysokiej doszło do zderzenia mercedesa i seata. Według świadków, winny był kierowca czarnego BMW, który uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Do wypadku doszło po godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 130 w okolicach miejscowości Wysoka. Zderzyły się tam mercedes i seat.

- Od strony Wysokiej jechał mercedes, w którym podróżował mężczyzna z kobietą. W pewnym momencie z przeciwnej strony miało pojawić się czarne BMW, które wyprzedzało na trzeciego. Aby uniknąć czołowego zderzenia, kierowca mercedesa zjechał na pobocze. W tym momencie stracił panowanie nad kierownicą i auto odbiło na lewą stronę jezdni. Tam doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym seatem w którym jechała kobieta z dwójką dzieci - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Czarne BMW X5, które miało spowodować wypadek nie zatrzymało się i uciekło z miejsca zdarzenia. Policja apeluje, aby ktokolwiek kto jechał w tym momencie tą drogą i widział czarne BMW lub moment wypadku zgłosił się do najbliższej komendy. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie.

Jeżeli chodzi o osoby, które brały udział w wypadku - zostały przewiezione do szpitala na badania. Nie odniosły poważniejszych obrażeń.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości