Wiadomości

BMW spowodowało wypadek. Kierowca uciekł

28 sierpnia 2016, 19:50, red
fot. Fix Car pomoc drogowa
W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 koło Wysokiej doszło do zderzenia mercedesa i seata. Według świadków, winny był kierowca czarnego BMW, który uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Do wypadku doszło po godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 130 w okolicach miejscowości Wysoka. Zderzyły się tam mercedes i seat.

- Od strony Wysokiej jechał mercedes, w którym podróżował mężczyzna z kobietą. W pewnym momencie z przeciwnej strony miało pojawić się czarne BMW, które wyprzedzało na trzeciego. Aby uniknąć czołowego zderzenia, kierowca mercedesa zjechał na pobocze. W tym momencie stracił panowanie nad kierownicą i auto odbiło na lewą stronę jezdni. Tam doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym seatem w którym jechała kobieta z dwójką dzieci - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Czarne BMW X5, które miało spowodować wypadek nie zatrzymało się i uciekło z miejsca zdarzenia. Policja apeluje, aby ktokolwiek kto jechał w tym momencie tą drogą i widział czarne BMW lub moment wypadku zgłosił się do najbliższej komendy. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie.

Jeżeli chodzi o osoby, które brały udział w wypadku - zostały przewiezione do szpitala na badania. Nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości