Wiadomości

Europark Krasnal w Gorzowie

14 września 2015, 10:24, inf. prasowa
fot. Europark Krasnal
Przez cztery dni w Gorzowie będzie gościć największe wesołe miasteczko objazdowe, które działa już od ponad 30 lat. Europark Krasnal rozstawi się na bulwarze nad Wartą w czwartek 17 września.

Sezon 2015 w Europarku Krasnal  to ponad 20 karuzel wszelkiego typu, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Oto tylko niektóre z nich: Autodrom - tradycyjne autka dla dużych i małych; Break Dancer - niezwykle szybka karuzela dla ludzi, lubiących poczuć zew adrenaliny; Gabinet śmiechu - dawka emocji dla tych, którzy lubią się śmiać; Hollywood - miła i przyjemna karuzela, przypominająca klasyczny, „Diabelski Młyn”, Kolejka Circus - cyrkowa podróż dla małych i trochę większych, Kolejka Dragon - ekstremalna przygoda i bardzo długa przejażdżka; Pokemon - świat bajkowych postaci, uniesionych wysoko w powietrze. A także bujaki, Euro-Bungee, loterie, Motor-Cross, Trampolina, strzelnice, Suchy Basen, urządzenia sprawnościowe oraz wiele innych atrakcji. Nowość to karuzela dla ludzi o mocnych nerwach - niezwykle szybka i wirująca łapa

Europark Krasnal rozstawi się na bulwarze nad Wartą w czwartek 17 września i zostanie w naszym mieście do niedzieli 20 września.

Godziny otwarcia:  czwartek  i piątek od godz. 14:00 oraz sobota i niedziela od godz. 11:00. Czynny będzie do ostatnich chętnych osób.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości