• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Radio GO już ruszyło! W rytmie hitów tylko na 101,7 FM

27 lipca 2015, 09:19, red
W poniedziałek 27 lipca punktualnie o godz. 6 rano ruszyło nowe radio w Gorzowie, które codziennie będzie dostarczało porcję dobrej muzyki tanecznej oraz najświeższe informacje z miasta i regionu.

- Nowe radio, które dzisiaj ruszyło to połączenie rozrywki i lokalności, czyli dużo dobrej zabawy oraz muzyki przy której łatwiej się wstaje oraz dobrze pracuje i świetnie się bawi – przyznaje Andrzej Adamczyk, prezes zarządu spółki, a jednocześnie redaktor naczelny Radia GO 101.7 FM.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 9 rano będziemy mogli usłyszeć poranny program „Wstajesz i GO” prowadzony na żywo przez dj’a Daniela Zielińskiego. A o każdej pełnej godzinie usłyszymy najświeższy serwis informacyjny przygotowany przez dziennikarzy Radia GO, a czytany przez Macieja Ziółkowskiego.

Redaktor naczelny radia stawia przed sobą i przed swoim zespołem wysokie cele. - Chcemy w ciągu kilku miesięcy stać się jedną z najpopularniejszych stacji w Gorzowie. Przyjęty przez nas format muzyczny świetnie sprawdził się w wielu innych miastach w Polsce. To pozwala nam pozytywnie patrzeć w przyszłość – tłumaczy redaktor naczelny.

Jeżeli chodzi o format muzyczny, to Radio GO FM prezentować będzie unikalny na gorzowskim rynku radiowym mix największych hitów muzyki tanecznej od lat 80-tych, po nagrania współczesne, wykonawców polskich i zagranicznych. Prezentowane gatunki to: euro disco, euro dance, klasyczne disco, disco polo i polski dance.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości