• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Strażacy i policjanci szukają zaginionej 65-latki w Warcie

2 lutego 2015, 20:53, aw
Przez cały poniedziałek gorzowscy strażacy i policjanci szukali 65-letniej Blanki Lijewskiej, której zaginięcie zgłosił syn. - Pewne poszlaki prowadziły w stronę rzeki i tam też szukaliśmy kobiety - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. We wtorek poszukiwania zostaną wznowione.

W poniedziałek 2 lutego gorzowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniej Blanki Lijewskiej, która ma problemy zdrowotne.

- Zgłosił się do nas syn kobiety, który twierdził, że matka wyszła z domu w niedzielę i od tamtej pory nie dawała znaków życia - mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policyjne poszlaki wskazują, że kobieta mogła pokierować się w stronę rzeki Warty. - Nie wykluczone, że mogła również wejść do wody - komentuje Jaroszewicz. - Od razu zostały wykluczone również kwestie krymialne.

Dlatego też przez cały poniedziałek strażacy wraz z policjantami przeszukiwali brzegi Warty wzdłuż bulwaru. - Również w tym samym czasie prowadzone były poszukiwania na terenie miasta, ponieważ kobieta mogła również pójść do jakiś znajomych. Nie możemy wykluczać żadnej wersji. Wszystko musimy dokładnie sprawdzić - podkreśla Jaroszewicz.

Niestety całodzienne poszukiwania 65-latki nie przyniosły żadnych efektów. We wtorek o 8 rano działania mają zostać wznowione.

Rysopis kobiety

Pani Blanka, to 65-letnia kobieta o szczupłej budowie ciała i wzroście około 170 cm. Włosy koloru rudego, średniej długości do ramion, zakręcone na wałki. Oczy koloru zielonego.

W chwili zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę z kapturem, która sięgała do kolan oraz w brązowe spodnie materiałowe, eleganckie na kant. Na nogach miała długie, brązowe kozaki zapinane na zamek.

Jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu pani Teresy należy zgłaszać pod numerem 95 7382059 lub 997, a także pod 112. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości