Michał Stępień ma 29 lat, jest wychowankiem Astry Nowa Sól. W barwach GTPS występował w latach 2008-2011, wcześniej grał w Jastrzębskim Węglu i Chemiku Bydgoszcz. Po odejściu z Gorzowa bronił barw Ślepska Suwałki i Avii Świdnik. Z tą ostatnią awansował w sezonie 2012/13 do I ligi.
Maciej Stefaniak ma 25 lat, w przeszłości występował m.in. w Morzu Bałtyk Szczecin i Orle Międzyrzecz (pod nazwiskiem Kwaśniak) a ostatnio w Olimpii Sulęcin.
Paweł Gajowczyk ma 24 lata, pochodzi z Krotoszyna. Za sobą ma występy w pierwszoligowym Treflu Gdańsk i (ostatnio) Kripsolu Września, grał także dla Czarnych Rząśnia i AZS UZ Zielona Góra.
Porozumienie z klubem osiągnął też Maciej Kordysz z Cuprum Lubin, były gracz GTPS z lat 2010-2011. ? Większość zawodników chciała z nami zostać, klub funkcjonuje pozytywnie, wszyscy są zadowoleni. Mieliśmy nadmiar dobrych zawodników i musieliśmy podjąć jakieś decyzje. Wybraliśmy tak żeby nie powtórzył się sezon jak miniony ? powiedział trener GTPS, Krzysztof Kocik.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |