Gorzowianie do sezonu halowego przygotowują się na szkolnym korytarzu. - Nie ma szans na trening w hali z tartanem, bo takiej po prostu w naszym mieście nie ma. Mimo to staramy się jak najlepiej przygotowywać do startów – powiedział nam trener sekcji lekkoatletycznej AZS PWSZ Gorzów Tomasz Saska.
Do najlepszych wyników uzyskanych podczas mitingu w Cottbus zaliczyć możemy, bieg na 200m Łukasza Grali - 23.23s, Dagmary Badeckiej -27.74s oraz 60m Agaty Borowiak - 8.25s (el) i 8.26 (f). Dobrze na 800m wypadł także Mateusz Gącik - 2.00.02 min. Na słowa pochwały zasługują także nasze skoczkinie w dal: Manuela Łękowska - 4,93 m oraz Beata Paluch - 4,89 m i Klaudia Forgacz - 4,76 m.
Nasi zawodnicy wypadliby może lepiej, jednak zawody w Cottbus rozgrywały się z opóźnieniem, które z czasem się potęgowało, co też wpłynęło na rezultaty osiągnięte przez zawodników trenowanych przez Tomasza Saska, Agnieszkę Woźniak i Zygmunta Walczaka.
W zakładce Multimedia znajdziecie naszą rozmowę z trenerem sekcji lekkoatletycznej.
rl
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Nagły Atak Spawacza powraca do Gorzowa
29 maja 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |