Wracamy do tematu wypadku, do którego doszło w środowy wieczór 3 września na 104 kilometrze drogi ekspresowej S3. Na pasie w kierunku Skwierzyny, w okolicach Trzebiszewa, zderzyły się dwa samochody osobowe marki mercedes.
Jak się okazało, w wyniku zderzenia jeden z pojazdów dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga z Gorzowa w stronę Skwierzyny przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.
Już wtedy pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje, że jeden z kierowców uciekł pieszo z miejsca wypadku. Czytelnicy gorzowianin.com, którzy przejeżdżali trasą chwilę po zdarzeniu, relacjonowali, że policja pytała kierowców, czy nie widzieli nikogo idącego pieszo wzdłuż drogi.
W czwartek 4 września policja potwierdziła te informacje. Mężczyzna, który kierował mercedesem biorącym udział w wypadku i który dachował, porzucił rozbite auto i uciekał pieszo drogą ekspresową S3.
- Doszło do zderzenia dwóch mercedesów, w wyniku którego jeden z pojazdów dachował. Mężczyzna kierujący mercedesem, który dachował, porzucił rozbite auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów na S3. Był pod wpływem alkoholu, miał w swoim organizmie ponad 1 promil. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu zostały z nim przeprowadzone czynności procesowe - komentuje Mateusz Maksimczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.
Według ustaleń policji do wypadku doszło najprawdopodobniej w trakcie manewru wyprzedzania. Sprawę badają funkcjonariusze z Międzyrzecza. Dwie osoby ranne w wyniku zderzenia nadal przebywają w szpitalu.
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
10 Tenorów - Z miłości do kobiet - Tournée luty i marzec 2026
19 lutego 2026
kup bilet |