W sobotę 24 maja w ramach 32. kolejki 3 ligi 3 grupy piłkarze CFB Stilon Gorzów zmierzyli się na własnym boisku z drużyną Pniówek Pawłowice Śląskie.
Gospodarze od pierwszego gwizdka ruszyli do ataku i nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń. Pniówek, poza kilkoma niegroźnymi kontratakami w pierwszej połowie, był tłem dla zdecydowanie lepiej zorganizowanej drużyny Stilonu.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Strzelanie dla Stilonu Gorzów rozpoczął Oliwier Smuniewski, który trafił do siatki w 34. minucie, a potem ponownie w 55. minucie. Między jego bramkami gola zdobył również Olaf Nowak – w 53. minucie, a następnie dołożył drugie trafienie w 78. minucie. Wynik ustalił w końcówce meczu Oliwier Siwozad, który wpisał się na listę strzelców w 87. minucie.
– Fantastyczny wynik, fantastyczna postawa. Cieszę się, że to tak dzisiaj wyglądało, bo nie wyobrażałbym sobie innego podejścia. Po tym, co się wydarzyło we Wrocławiu, mieliśmy w sobie dużo złości, którą zawodnicy przełożyli na boisko. Zagrali zdecydowanie i odpowiedzialnie - mówił w rozmowie z Radiem Gorzów Mateusz Konefał, trener Stilonu Gorzów.
Obecnie Stilon Gorzów zajmuje 12 miejsce w tabeli, mają na koncie 44 punkty.
Stilon Gorzów - Oliwier Smuniewski 34', 55', Olaf Nowak 53', 78', Oliwier Siwozad 87'
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Bałtroczyk - STAND UP 2026
15 marca 2026
kup bilet |