W sobotę 19 kwietnia po godz. 16 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o kolizji z udziałem pijanego kierowcy przy ul. Pogodnej w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole.
Okazało się, że 60-letnia kobieta wyjeżdżając audi z posesji, uderzyła w zaparkowane na chodniku auto sąsiadki. To właśnie sąsiadka wezwała na miejsce policję.
- 60-letnia kobieta kierująca audi uderzyła w zaparkowany samochód. Kobieta była kompletnie pijana. Badanie wykazało, że miała w swoim organizmie 3 promile alkoholu - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Kobieta została zatrzymana i przewieziona do gorzowskiej komendy. Jak tylko wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. 60-latka będzie odpowiadała za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Eleni z zespołem - Jubileusz 50-lecia!
18 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
KONCERT JUBILEUSZOWY Zespołu Raz, Dwa, Trzy... dzieści pięć okrążeń wokół Słońca
11 kwietnia 2026
kup bilet |