W czwartek 9 stycznia Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami deszczu oraz deszczu ze śniegiem, które mogą powodować gołoledź na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego.
Alert pierwszego stopnia obowiązuje do godz. 22 w czwartek 9 stycznia. W tym czasie warunki atmosferyczne będą szczególnie niebezpieczne, a śliskie nawierzchnie mogą znacząco utrudnić poruszanie się zarówno kierowcom, jak i pieszym.
Jak informuje IMGW, na godz. 20 występują lokalnie opady deszczu marznącego powodujące gołoledź. Lokalnie padać będzie przez około 2 godziny, potem opady deszczu przejdą w deszcz ze śniegiem i śnieg. Drogi i chodniki mogą być śliskie.
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Koncert w Świetle Tysiąca Świec
21 grudnia 2025
kup bilet |
|
Największe przeboje Pink Floyd na żywo - Koncert Another Pink Floyd i Marek Raduli!
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |