W piątek 12 lipca o godz. 21.32 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 85 km drogi ekspresowej S3 na obwodnicy Gorzowa. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.
Do wypadku doszło na węźle Gorzów Zachód na pasie w kierunku Zielonej Góry, tuż przed zjazdem na ul. Kostrzyńską. Kierujący audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz ograniczenia do 90 km/h, które obowiązuje na tym odcinku i wpadł w poślizg. Następnie stracił panowanie nad kierownicą i rozbił samochód o bariery energochłonne.
W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana, trafiła pod opiekę pogotowia. Jeden pas drogi S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. Jak informuje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać nawet 2 godziny.
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Modrzejewska
28 lutego 2026
kup bilet |
|
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |