• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Skoczył na główkę do fontanny w centrum Gorzowa. Wszystko nagrały kamery

2 lipca 2024, 08:08, Anna Kluwak
Źródło: Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Do niecodziennej sytuacji doszło w centrum Gorzowa. Operator monitoringu zauważył mężczyznę, który postanowił wykąpać się w fontannie Pauckscha. Mężczyzna w samych bokserkach skoczył na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek. 39-latek został ukarany mandatem.

W niedzielę 30 czerwca przed godz. 6 rano operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który w bokserkach wskoczył do fontanny Pauckscha w centrum Gorzowa. W miejscu, gdzie mężczyzna zdecydował się na „pływanie”, jest wody do wysokości łydek.

Kamery monitoringu nagrały, jak mężczyzna pływał na grzbiecie, rozmawiał i „przybijał piątki” z figurkami oraz surfował na żółwiu. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

- W momencie kiedy mężczyzna zaczął ubierać spodnie, na miejsce podjechał patrol. Fontanna Pauckscha nie jest obiektem, w którym można zażywać kąpieli. 39-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym. Mamy nadzieję, że rozmowa z policjantami odniesie skutek i do takiej sytuacji już więcej nie dojdzie – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości