• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zapraszamy na Rodzinny Festyn przy Sklepie Polskim w Gorzowie!

10 maja 2024, 10:54, Artykuł promocyjny
W sobotę, 11 maja 2024 roku, przy ulicy Ulimskiej w Gorzowie, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które nie może umknąć z waszej uwadze. Przy Sklepie Polskim odbędzie się Festyn Rodzinny, który potrwa od godziny 12:00 do 15:00.

Na wszystkich gości czekają liczne atrakcje, przygotowane z myślą o całych rodzinach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy dmuchane zjeżdżalnie, które zapewnią mnóstwo radości i uśmiechu. Ale to nie koniec! Na miejscu będzie również grill, gdzie będzie można skosztować pysznych potraw oraz uczestniczyć w degustacjach różnorodnych smakołyków.

Plac przed sklepem stanie się miejscem pełnym życia i zabawy. Dla dzieci przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, takie jak zawody i kolejne dmuchańce. Ale nie tylko najmłodsi będą mieli okazję do świetnej zabawy! Dla dorosłych również przewidujemy wiele atrakcji, a wśród nich stoiska lokalnych producentów, gdzie będzie można znaleźć wiele ciekawych i unikatowych produktów.

Ale to nie wszystko! Tego dnia czekają na Was także wyjątkowe promocje. Na przykład, podudzie dostępne będzie za jedyne 5,99 zł za kilogram, chipsy Doritos za 4,99 zł oraz pyszne Lody Magnum również za 4,99 zł za sztukę. To idealna okazja, by zrobić zapasy ulubionych przekąsek na długie majowe wieczory!

A to jeszcze nie koniec korzyści! W Sklepie Polskim podczas festynu czekają na Was kolejne promocje. Będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów na czekolady Milka, Ciastka Oreo, piwa (również bezalkoholowe) oraz napoje gazowane. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w ulubione produkty w jeszcze lepszych cenach!

Pamiętajcie także o tym, że Sklep Polski jest czynny również w każdą niedzielę od 9:00 do 20:00, więc zawsze możecie tu wracać po ulubione produkty i smakołyki.

Nie przegapcie tej okazji na świetną zabawę i korzystne zakupy! W sobotę 11 maja zapraszamy Was serdecznie na Rodzinny Festyn przy Sklepie Polskim przy ulicy Ulimskiej w Gorzowie. Warto być z nami tego dnia!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości