• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Stilon Gorzów remisuje z Bytomiem Odrzańskim. Utrzymuje wysoką pozycję w tabeli

4 maja 2024, 19:12, Anna Kluwak
fot. Karol Korniak, Solar Home Stilon Gorzów
Po pięciu wygranych z rzędu meczach, przyszedł czas na remis. Piłkarze Solar Home Stilon Gorzów zremisowali na własnym boisku z drużyną Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański 1:1. Tym samym niebiesko-biali utrzymują 6 miejsce w tabeli.

W sobotę 4 maja ramach 28. kolejki 3 ligi 3 grupy drużyna Solar Home Stilon Gorzów zmierzyła się na własnym boisku z zespołem Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański. Gorzowianie liczyli na utrzymanie dobrej passy. W końcu wygrali pięć meczów z rzędu i tuż przed spotkaniem znajdowali się na 6 miejscu w tabeli.

Stilon Gorzów remisuje z drużyną z Bytomia Odrzańskiego w derach Ziemi Lubuskiej

Pierwsza połowa była przebiegała bez większych emocji, ponieważ nie zobaczyliśmy tutaj bramek. Piłkarze obu drużyn schodzili do szatni przy stanie 0:0. Dopiero w drugiej odsłonie meczu nastąpiło przełamanie i zobaczyliśmy gole.

Pierwsza bramka padła w 67 minucie i jej autorem z Jewhienij Bełycz z Bytomia Odrzańskiego, który zaledwie kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Na odpowiedź Stilonu nie czekaliśmy długo, bo w 70 minucie bramkę zdobył Damian Grudnik. Jednak na tym skończyło się strzelanie goli i całe spotkanie zakończyło się remisem oraz podziałem punktów.

Dzięki zdobyciu jednego punktu Stilon Gorzów utrzymał się na 6 miejscu w tabeli 3 ligi 3 grupy. Obecnie podopieczni Łukasza Maliszewskiego mają na swoim koncie 40 punktów. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym Solar Home Stilon Gorzów

Solar Home Stilon Gorzów - Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański 1:1

Stilon Gorzów - Damian Grudnik 70’

Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański - Jewhienij Bełycz 67’

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości