• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Po pijaku uderzył skuterem w ogrodzenie

1 maja 2024, 18:30, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W miejscowości Osiedle Poznańskie koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący skuterem, który jechał z pasażerką, uderzył w ogrodzenie. Okazało się, że oboje byli pijani. Mężczyzna kierujący skuterem miał w swoim organizmie ponad 2 promila. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

W środę 1 maja o godz. 17.56 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Świetlanej w Osiedlu Poznańskim. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący skuterem uderzył w ogrodzenie. Jednośladem podróżowały dwie osoby – mężczyzna i kobieta. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażerka byli pijani.

- Mężczyzna kierujący skuterem był pijany. Miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany. Poszkodowana została pasażerka, która została przetransportowana do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości