• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Sklep Polski w Gorzowie otwarty przez całą majówkę!

1 maja 2024, 11:23, Artykuł promocyjny
fot. Paulina Woźny
Nadeszła długo oczekiwana majówka, a wraz z nią czas rodzinnych spotkań i grillowania. Sklep Polski przy Kombatantów i Ulimskiej będzie otwarty przez całą majówkę, oferując wszystko, co potrzebne do zorganizowania idealnego weekendu.

Wszystko dla miłośników grillowania

Sklep Polski, znany z bogatej oferty produktów, stanie się niezastąpionym miejscem zakupów dla wszystkich, którzy planują spędzić majówkę na świeżym powietrzu. W ofercie znajdziemy wysokiej jakości węgiel, świeże mięsa, a także szeroki wybór dodatków i napojów, które umilą każde spotkanie przy grillu. Sklepy przy Kombatantów oraz przy Ulimskiej są otwarte od 10 do 19 i od 10 do 20 odpowiednio, dzięki czemu każdy znajdzie dogodny moment na zakupy.

Dogodna lokalizacja i komfort zakupów

Dla wielu osób ważnym aspektem jest również dostępność i komfort zakupów. Sklep Polski przy ulicy Ulimskiej oferuje klientom duży, bezpłatny parking, co znacznie ułatwia planowanie większych zakupów. 

Skorzystaj z okazji!

Nie przegap okazji na zorganizowanie idealnego weekendu majowego z pomocą Sklepu Polskiego. Bez względu na to, czy potrzebujesz składników na grilla, czy po prostu chcesz zaopatrzyć się w ulubione przysmaki, Sklep Polski przy Kombatantów i Ulimskiej jest do Twojej dyspozycji. Ciesz się majówką bez stresu związanego z zakupami! 

Majówkowe promocje Sklepu Polskiego w Gorzowie:

*SKRZYDEŁKA 6,99 zł/kg
*KASZANKA KRZYŚ 14,99 zł/kg
*BRYKIET 2 KG 9,99 zł
*POMIDOR MALINOWY POLSKI 9,99 zł/kg
*KETCHUP KOTLIN 450G 4,49 zł
*LODY KOLOROWE LATO 1L 12,99 zł
*PIWO ŻUBR BUT 0,5L 2,59 zł
*PIWO NAMYSŁÓW BUT 0,5L 2,99 zł

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów – zapewniamy, że znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się z wiosennego weekendu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości