• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Potrącenie pieszego w centrum Gorzowa

30 kwietnia 2024, 16:11, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
We wtorkowe popołudnie doszło do potrącenia młodego mężczyzny na przejściu dla pieszych przy ul. Spichrzowej. Kierujący samochodem osobowym, potrącił mężczyznę, kiedy ten przechodził przez pasy na zielonym świetle. Poszkodowany pieszy został zabrany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

We wtorek 30 kwietnia około godz. 15.30 doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Spichrzowej. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym, który zjeżdżał z mostu Staromiejskiego w prawo, nie zachował ostrożności i potrącił przechodzącego przez pasy pieszego, który miał zielone światło.

- Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Młody mężczyzna, który został potrącony, został zabrany do szpitala - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Ulica Spichrzowa w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości