• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Trener Stanisław Chomski zostaje w Stali Gorzów na kolejny sezon

30 kwietnia 2024, 08:37, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
We wtorek Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że do końca sezonu 2025 na stanowisku trenera zostaje Stanisław Chomski. To dobra wiadomość dla kibiców, którzy nie wyobrażają sobie innej osoby na tym stanowisku.

We wtorek 30 kwietnia Stal Gorzów poinformowała, że w klubie zostanie trener Stanisław Chomski, który przedłużył kontrakt z klubem na najbliższy sezon. 

- Nie wyobrażacie sobie Stali Gorzów bez Stanisława Chomskiego? My też! Zarząd Stali Gorzów uzgodnił porozumienie na mocy, którego co najmniej do końca sezonu 2025 Stanisław Chomski będzie dalej trenował drużynę ebut.pl Stali Gorzów. Nowe porozumienie obejmuje kontrakt trenerski na sezon 2025 - czytamy w komunikacie Stali Gorzów.

Stanisław Chomski to wychowanek Stali Gorzów, który po zakończeniu kariery żużlowca w 1980 roku zajął się pracą trenerską. Chomski był trenerem Stali Gorzów w latach 1988-1995 oraz 1999-2009. A obecnie prowadzi gorzowski klub nieprzerwanie od 2015 roku.

To bardzo dobra wiadomość dla kibiców tuż przed zbliżającymi się derbami z Falubazem Zielona Góra, które odbędą się w niedzielę 5 maja na wyjeździe w Zielonej Górze.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości