• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań 40-latka. Mężczyzna nie żyje

15 kwietnia 2024, 21:30, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Policjanci wraz ze strażakami prowadzili poszukiwania 40-letniego Piotra z Gorzowa. W poniedziałek 15 kwietnia sprawdzane były tereny wokół Lubiszyna. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny, zostało odnalezione ciało mężczyzny.

W sobotę 13 kwietnia 40-letni Piotr, wyjechał ze wsi Ściechówek czarnym volkswagenem passatem i ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dlatego też zaniepokojona żona mężczyzny zgłosiła w niedzielę 14 kwietnia jego zaginięcie. Policjanci przyjęli zawiadomienie w tej sprawie.

Natomiast w poniedziałek 15 kwietnia po godz. 14 rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, w których brali udział nie tylko policjanci, ale również strażacy. Przeczesywane były tereny w rejonie Lubiszyna.

Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. Przed godz. 21 Komenda Miejska Policji w Gorzowie poinformowała, że odnaleziono ciało poszukiwanego 40-letniego Piotra. - Informujemy, że poszukiwania 40-latka zostały zakończone odnalezieniem jego ciała. Na miejscu pracują policjanci, by wyjaśnić wszelkie okoliczności - poinformował Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, ciało mężczyzny zostało odnalezione na podmokłych terenach leśnych w rejonie Lubiszyna. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości