• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

10 kwietnia 2024, 09:04, Artykuł promocyjny
Wiosna za oknem - słońce mocniej przygrzewa, dzień coraz dłuższy, coraz więcej kolorów i aromatów wokół nas. To najlepszy moment na zaplanowanie wypoczynku w MAJÓWKĘ.

Zachęcamy do odwiedzenia urokliwego Kołobrzegu, perły nad Bałtykiem! To miejsce, gdzie marzenia o urlopie stają się rzeczywistością. Piękne, piaszczyste plaże zapraszają do relaksu i kąpieli słonecznych, oferując niezapomniane chwile w bliskości morza. Kołobrzeg to nie tylko miejsce dla miłośników plażowania, ale również dla tych, którzy cenią zdrowy tryb życia i czyste morskie powietrze. Miasto kusi bogatą historią, zabytkowym centrum, ratuszem i katedrą, które przenoszą w klimat minionych epok. Dzięki trasom szybkiego ruchu S3 i S6 dojazd na urlop jest szybki i wygodny.

Zapraszamy do zlokalizowanego w sercu Kołobrzegu, Hotelu New Skanpol, który od ponad 50 lat wie, jak zapewnić niezapomniane wrażenia i dobry wypoczynek. To miejsce nie tylko z historią, ale także z największym w okolicy SPA, doskonałą i wielokrotnie nagradzaną restauracją Sublima, oraz wyjątkowym klubem Underground, w którym najlepsi DJ-e zapraszają na zabawę do rana. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze.

Hotel New Skanpol, jak co roku, poleca swój pakiet majowy na pobyt z wyżywieniem i atrakcjami, w bardzo elastycznej formule - już od 3 noclegów, między 26.04 a 05.05.2024.

W tym roku dla naszych najmłodszych gości mamy super niespodziankę - codzienne poranne i popołudniowe zajęcia z animatorami oraz codzienny popołudniowy poczęstunek w restauracji Skandynawia. 

Dorosłych zaś, zapraszamy na zabiegi w największym kołobrzeskim SPA, kieliszek prosecco w barze i imprezy klubowe w Night Club Disco Underground, zapewniające noce pełne wrażeń! Szczegóły pakietu znajdą Państwo TUTAJ

Rezerwuj już teraz! Skorzystaj z naszego pakietu atrakcji i baw się razem z nami!

A może pobyt na Boże Ciało lub specjalna cena na wakacje first minute?
Sprawdź nasze oferty specjalne.

Jak wyglądamy? Zobacz na filmie

Więcej informacji na stronie www.newskanpol.pl, lub pod nr tel. 94 352 82 11

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

1/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

2/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

2/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

3/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

3/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

4/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

4/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

5/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

5/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

6/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

6/6 Wyjazd na Majówkę? Sprawdź Kołobrzeg!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości