• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Na podłodze w toalecie publicznej leżał mężczyzna. Interweniowała straż pożarna

4 kwietnia 2024, 14:45, Anna Kluwak
fot. czytelniczka Magdalena
Do nietypowej interwencji straży pożarnej doszło w parku 750-lecia w Gorzowie. Strażacy otrzymali zgłoszenie od pracowników firmy Inneko, że na podłodze w toalecie publicznej leży człowiek, który nie daje oznak życia. Pracownicy nie mogli dostać się do środka. Po otworzeniu drzwi przez strażaków, okazało się, że w środku spał bezdomny mężczyzna.

W czwartek 4 kwietnia o godz. 11.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy w otwarciu toalety publicznej w parku 750-lecia w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i pogotowie.

- Ze zgłoszenia pracowników firmy Inneko, którzy zajmują się utrzymaniem czystości wynikało, że w toalecie na podłodze leży człowiek, który nie daje oznak życia. Drzwi były zamknięte i nie dało się ich otworzyć za pomocą klucza. Strażacy przystąpili do otworzenia drzwi od toalety za pomocą specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu nie doszło do uszkodzenia futryny – opowiada Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Kiedy służby dostały się do środka, okazało się, że na podłodze leżał bezdomny, który spał. Mężczyzna został obudzony, a następnie przebadany przez pogotowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości