• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Wartownia w Gorzowie 2024. Tak będzie grała Wartownia

6 maja 2024, 18:35, Anna Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W piątek 21 czerwca wystartuje Wartownia w Gorzowie. Przez całe wakacje odbędzie się kilkadziesiąt koncertów. Na scenie Wartowni w Gorzowie wystąpi m.in. Brooklyn Bounce, 4 Strings, Cosmic Gate, Shaun Baker, Peja oraz Liroy.

Wartownia, to miejsce spotkań, które przyciąga mieszkańców Gorzowa i okolicznych miejscowości. Drugi rok z rzędu miasteczko z kontenerów morskich zostanie wybudowane na błoniach przy ul. Fabrycznej koło mostu kolejowego.

Kiedy startuje Wartownia w Gorzowie? 

Pierwsze koncerty wystartują na Wartowni już w piątek 21 czerwca. Przez całe lato, na dwóch scenach odbędą się koncerty z udziałem kilkudziesięciu artystów sceny klubowej, hip-hopowej jak i alternatywnej. Koncerty będą odbywały się w piątki i soboty od godz. 19. Nie zabraknie również spotkań autorskich i imprez towarzyszących.

Wartownia zakończy swoje granie w weekend 23-24 sierpnia.

Wartownia w Gorzowie 2024. Kto wystąpi na Wartowni w Gorzowie?

Znamy już pełen line-up Wartowni. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com w lipcu na scenie Wartowni wystąpi Cosmic Gate, Peja oraz Liroy, z kolei w lipcu zagra Westbam i 4 Strings.

Poniżej przedstawiamy wszystkie gwiazdy, które wystąpią w Wartowni w wakacje 2024. Dokładny harmonogram koncertów poznamy w najbliższym czasie. Kogo zatem zobaczymy na scenie Wartowni?

4 Strings, 52 Dębiec, Bartes, Brooklyn Bounce, Błażej Krajewski, Catz 'N Dogz, Cherry, Cosmic Gate, Damian Skóra, Darek Gradowski, Davil Biller, Dj Hazel, Dj Millz, Dj Rink, Dj Serio92, Dj Soina, Dj Twister, Dj W, Dune, Ero, Feno, Hardy Hard, K-Paul, Karol Kopiec, Liroy, Malvee, Matthew Clarck, Matys, Michał Koterski, Milkwish, Miqro, Moguai, Michał Paszczyk, Michał Pałubski, Neevald.

Opał, O.S.T.R., Peja, Peran Van Dijk, Pesos, Pal Li, Quiz, Rusina, Rafał Rutkowski, Sarius, Sebastian Fabijański, Shaun Baker, Tede, The Very Polish Cut Outs, Vix.N, Westbam, WSRH, Zeamsone.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości