• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sparing w Gorzowie odwołany! Nie będzie starcia Stali Gorzów z GKM-em Grudziądz

3 kwietnia 2024, 10:29, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Środowy sparing pomiędzy Stalą Gorzów a GKM-em Grudziądz został odwołany z powodu pogody. To kolejne ściganie, które zostało odwołane przez niekorzystne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają przygotowanie toru.

Przed startem PGE Ekstraligi żużlowcy Stali Gorzów mieli sprawdzić swoją formę podczas sparingów z Unią Leszno, GKM-em Grudziądz i Spartą Wrocław. Do tej pory gorzowianom udało się odjechać tylko jeden sparing z leszczyńskimi bykami na własnym torze. Stal Gorzów wygrała to starcie minimalnie.

We wtorek 2 kwietnia Stal Gorzów miała rozegrać sparing na wyjeździe z drużyną GKM Grudziądz. Niestety mecz kontrolny w Grudziądzu został odwołany z powodu opadów deszczu. Wydawało się, że sparing w środę 3 kwietnia w Gorzowie jest niezagrożony. Niestety pogoda pokrzyżowała plany i test-mecz został odwołany.

- Dzisiaj nie pojedziemy. Niestety z powodu warunków atmosferycznych dzisiejszy sparing z GKM Grudziądz S.A. zostaje odwołany. Kolejne ściganie na Jancarzu to sparing z drużyną z WTS Sparta Wrocław - 8 kwietnia (poniedziałek), godz. 16.30 - czytamy w komunikacie Stali Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości