• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Rozbił opla o drzewo. Kierowca porzucił auto i uciekł

25 marca 2024, 11:51, Anna Kluwak
fot. KM PSP Gorzów
W niedzielny wieczór na drodze z Baczyny w kierunku Wysokiej kierujący oplem zjechał na pobocze, gdzie następnie uderzył w drzewo. Kierowca porzucił rozbite auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Policjanci ustalają, kto kierował autem oraz w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.

W niedzielę 24 marca o godz. 19.39 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 130 na trasie z Baczyny w kierunku Wysokiej. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z drogą na Marwice. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że kierujący samochodem osobowym opel astra wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Kierowca porzucił rozbite auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku.

- W momencie dotarcia służb na miejsce zdarzenia, w rozbitym pojeździe nikogo nie było. Samochód został zabezpieczony. Ustalamy, kto kierował oplem, a także jakie były okoliczności – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Niewykluczone, że kierowca mógł być pod wpływem alkoholu lub bez uprawnień i dlatego porzucił rozbite auto.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości