• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dobry Wieczór Gorzów 2024. Kto wystąpi na Starym Rynku?

4 kwietnia 2024, 09:52, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów” ruszą w niedzielę 16 czerwca i potrwają do niedzieli 1 września. Na inaugurację, na scenie pod katedrą wystąpi zespół De Mono, a na zakończenie Happysad.

Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów już na stałe wpisały się w kalendarz Gorzowa. Przez całe lato na mieszkańców czekają przede wszystkim koncerty i spektakle, ale także mnóstwo innych imprez. Również w 2024 roku na mieszkańców Gorzowa czeka cykl wydarzeń w ramach Dobry Wieczór Gorzów.

Dobry Wieczór Gorzów 2024. Co czeka na mieszkańców Gorzowa?

W tym roku Dobry Wieczór Gorzów rozpocznie się w niedzielę 16 czerwca, a ostatni koncert zaplanowano na niedzielę 1 września. Wydarzenia będą odbywać się w soboty i niedziele na scenie, która zostanie tradycyjnie ustawiona na Starym Rynku.

Jednak zanim na scenie pojawią się pierwsi artyści, to cykl letnich wydarzeń rozpocznie Nocny Szlak Kulturalny, który zaplanowano na piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca. A zakończy Nocny Szlak Kulinarny w dniach 30-31 sierpnia.

Cykl Dobry Wieczór Gorzów otworzy w niedzielę 16 czerwca koncert zespołu De Mono. Natomiast na zakończenie Dobry Wieczór Gorzów w niedzielę 1 września odbędzie się koncert zespołu Happysad.

Dobry Wieczór Gorzów 2024. Kogo zobaczymy na scenie podczas Dobry Wieczór Gorzów 2024?

Kogo zobaczymy w tym roku na scenie podczas cyklu Dobry Wieczór Gorzów? Oto lista najważniejszych wykonawców, których zobaczymy w tym roku na scenie na Starym Rynku w Gorzowie: 

Natalia Kukulska
Happysad
De Mono
Daria ze Śląska
Luxtorpeda Akustycznie
Julia Pietrucha i Marta Zalewska
KSU
Beltaine
Mitch&Mitch
Con il loro
Eteorofonico

Podczas wszystkich tegorocznych imprez organizowanych przez miasto łącznie wystąpi 500 artystów, odbędzie się 60 koncertów w ramach Dobry Wieczór Gorzów, Wartowni, czy podczas Urodzin Miasta.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości