• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Agnieszka z Gorzowa powalczy o koronę Polska Miss 30+

20 marca 2024, 13:40, Anna Kluwak
fot. archiwum prywatne Agnieszki Rzepy
Przed nami gala finałowa nowego konkursu Polska Miss 30+, który jest skierowany do kobiet po 30 roku życia. W gronie finalistek znalazła się mieszkanka Gorzowa. O koronę najpiękniejszej Polski po 30 roku życia powalczy 33-letnia Agnieszka Rzepa.

Konkursy piękności cieszą się wciąż bardzo dużą popularnością, o czym świadczy ilość tego typu imprez. Jednym z nich jest Polska Miss, który doczekał się odsłony również dla pań po 30 roku życia. Finał konkursu Polska Miss 30+ odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w Warszawie.

Finał konkursu Polska Miss 30+

Finał konkursu Polska Miss 30+ odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w Warszawie. Do wielkiego finału awansowało 30 kobiet po 30 roku życia, które pokazują, że zawsze można czuć się piękną i atrakcyjną.

- 30 wyjątkowych kobiet, z pasjami, marzeniami pracujących w różnych zawodach! Co je łączy? Pokazują, że po 30 roku życia nadal można spełniać marzenia i pokazać się szerszemu gronu osób! Pragniemy podziękować za te ponad 900 zgłoszeń z całej Polski, ale szczególnie tym 113 kobietom, które pojawiły się na półfinale! Brawa dla każdej z Pań! - czytamy na profilu organizatora konkursu Polska Miss.

Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30+

Wśród finalistek konkursu Polska Miss 30+ znalazła się 33-letnia Agnieszka Rzepa z Gorzowa. Agnieszka dostała się finału dzięki głosowaniu internautów. Zajęła pierwsze miejsce w półfinałowym sms-owym głosowaniu zdobywając aż 17024 punktów i awansowała do ścisłej 30 finalistek.

Agnieszka Rzepa na co dzień zajmuje się prowadzeniem ceremonii w saunie oraz projektuje wnętrza. Dodatkowo angażuje się różne akcje charytatywne. - Aktualnie jestem w trakcie podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach. Wzięłam udział w konkursie Polska Miss, ponieważ chciałam spróbować swoich sił, jako kobieta po 30 roku życia, która wciąż czuje się atrakcyjna i pewna siebie – mówi w rozmowie portalem gorzowianin.com Agnieszka Rzepa, finalistka konkursu Polska Miss 30+.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

1/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

2/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

2/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

3/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

3/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

4/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

4/4 Piękna Agnieszka z Gorzowa w finale Polska Miss 30 plus

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości