• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Próbował wsiąść do ruszającego tramwaju. Został ukarany mandatem

15 marca 2024, 14:07, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Mężczyzna, próbując wsiąść do ruszającego tramwaju, przewrócił się i doznał urazu ręki. Został ukarany mandatem w wysokości 200 zł.

W piątek 15 marca po godz. 13 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na przystanku tramwajowym „Dworcowa” przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i nadzór ruchu MZK.

- Mężczyzna upadł próbując wsiąść do ruszającego tramwaju linii nr 1, doznał urazu ręki. Do zdarzenia doszło bez winy motorniczego tramwaju – komentuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Jak się okazało, mężczyzna próbował wsiąść do tramwaju linii nr 1, który ruszał z przystanku w stronę Wieprzyc. W momencie zdarzenia drzwi tramwaju były już zamknięte.

- Niedoszły pasażer tramwaju został ukarany mandatem w wysokości 200 zł za wtargnięcie pod pojazd. Próbował wsiąść do tramwaju, kiedy ten ruszał z przystanku, co jest niedozwolone. Mężczyzna przyjął mandat – przyznaje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości