• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Poszukiwany 45-latek. Przeszukiwane są tereny leśne wokół Łośna i Kłodawy

12 marca 2024, 08:18, Marcin Kluwak
Gorzowska policja czeka na zgłoszenia. Poszukiwany jest 45-letni mężczyzna, z którym od wczoraj nie ma żadnego kontaktu. Ktokolwiek widział Karola Wasilewskiego, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Policjanci poszukują Karola Wasilewskiego, z którym od 11 marca 2024 roku bliscy nie mają kontaktu. W chwili zaginięcia 45-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego ubrany był w czarną kurtkę, niebieski polar, czarne buty sportowe z białym napisem oraz spodnie materiałowe moro lub czarne.

Poszukiwany jest także pojazd Honda Civic koloru niebieski metalik (rok produkcji 2005) o numerze rejestracyjnym FG9275N.

Mężczyzna poszukiwany jest od wczoraj w okolicach Łośna w gminie Kłodawa. W akcję poszukiwawczą zaangażowani są także strażacy z OSP Kłodawa, którzy wczoraj prowadzili działania w godzinach wieczornych. Dziś rano działania zostały wznowione także w okolicach Kłodawy.

Ktokolwiek widział zaginionego lub wie, gdzie przebywa, proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112 lub 47 79 12511.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości