• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Policyjna obława w Gorzowie. Zatrzymano osoby jadące volkswagenem

5 marca 2024, 14:43, Anna Kluwak
fot. gorzowianin.com
We wtorek doszło do policyjnej obławy przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Policjanci zatrzymali osobowego volkswagena passata, którym jechało trzech mężczyzn.
- Przed chwilą jakaś akcja policji była na Podmiejskiej. Wyciągnęli chyba 3 osoby z samochodu i położyli ich na ziemię celując z broni. Coś wiecie? - napisała czytelniczka Aneta.

Jak się okazało, we wtorek 5 marca przed godz. 13.50 doszło do policyjnej obławy za granatowym volkswagenem passatem. W akcji brało udział kilka radiowozów. Auto zostało zatrzymane przez policję na pasie ul. Podmiejskiej w dół w stronę ronda Solidarności.

Jak relacjonują świadkowie, jeden z mężczyzn siedzi w kajdankach w radiowozie. Na miejscu są cztery policyjne auta i karetka pogotowia. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal gorzowianin.com, jeden z mężczyzn miał mieć przy sobie broń.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Zapytaliśmy, co się dokładnie wydarzyło przy ul. Podmiejskiej i dlaczego doszło do zatrzymania volkswagena oraz podróżującego nim mężczyzny. - Na miejscu trwają policyjne czynności. Na ten moment nie komentujemy sprawy – mówi krótko Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości