• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Stilon Gorzów kontra Lechia Zielona Góra. Czas na lubuskie derby w piłce nożnej

1 marca 2024, 11:03, Anna Kluwak
fot. Karol Korniak, Solar Home Stilon Gorzów
Lubuskie derby w piłce nożnej na rozpoczęcie rundy wiosennej III ligi. Solar Home Stilon Gorzów podejmie na własnym boisku Lechię Zielona Góra. Początek meczu o godz. 14 w sobotę 2 marca na stadionie przy ul. Olimpijskiej. Zapowiadają się nie lada emocje.

Na kibiców, którzy stęsknili się za sportowymi emocjami na boisku, mamy dobrą wiadomość. W sobotę 2 marca startuje runda wiosenna w ramach rozgrywek III ligi w sezonie 2023/2024. Na początek na kibiców czekają lubuskie derby, podczas których zmierzy się Solar Home Stilon Gorzów z Lechią Zielona Góra.

Gospodarzem sobotniego spotkania będzie Solar Home Stilon Gorzów, który podejmie na własnym boisku drużynę z Zielonej Góry. Początek meczu w sobotę 2 marca o godz. 14 na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie. W pierwszym starciu w sierpniu 2023 roku Lechia Zielona Góra pokonała na własnym boisku Stilon Gorzów 4-1.

Organizatorzy meczu liczą na doping sympatyków obu drużyn na trybunach. Bilet normalny w cenie 20 zł, ulgowy 15 zł. Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać spotkania na żywo, odbędzie się na antenie TVP3 Gorzów Wielkopolski.

Po 18 rozegranych meczach Solar Home Stilon Gorzów znajduje się na 15 miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Z kolei Lechia Zielona Góra zajmuje 7 miejsce, mając na swoim koncie 28 punktów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości