• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Emocji nie zabraknie. Dziś starcie ze Ślęzą Wrocław

23 lutego 2024, 09:15, Marcin Kluwak
fot. Dawid Lis
Koszykarki z Gorzowa walczą o jak najlepsze miejsce w tabeli w fazie play-off. Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej, w którym podopieczne trenera Dariusza Maciejewskiego zmierzą się z wrocławską Ślęzą. Emocji nie zabraknie.

Zwycięstwo daje nam drugie miejsce przed play-off w OBLK i ćwierćfinał z Enea AZS Politechnika Poznań, a porażka sprawi, że będzie to czwarte miejsce i ćwierćfinałowe starcie z Polski Cukier AZS UMCS Lublin lub MB Zagłębie Sosnowiec!

W pierwszym meczu sezonu 2023/2024 1KS Ślęza Wrocław okazała się lepsza od PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów 81:72. Najskuteczniejsze w tym meczu były Alexa Held (21), Schaquilla Nunn (20) i Angel Baker (19), a po naszej stronie Elena Tsineke (22), Chloe Bibby (17) i Aleksandra Pszczolarska (12)

Mecz rozegrany zostanie wyjątkowo w piątek, 23 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00 w hali Arena Gorzów. Bilety w kasie w Arena Gorzów dostępne w sprzedaży od 18:00. Od 18:00 zostaną również otwarte wejścia do hali.

Klub zachęca do wcześniejszego przejścia na mecz i znalezienia dogodnego miejsca parkingowego na terenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości