• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Gorzów: Próbował gasić płonące BMW. Doznał poparzeń

15 lutego 2024, 11:32, Anna Kluwak
W czwartek przy ul. Łukasińskiego w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW. Kierowca próbował samodzielnie gasić ogień, ale doznał poparzeń rąk. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy ugasili płonące BMW.

W czwartek 15 lutego o godz. 11.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ul. Łukasińskiego w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że samochód osobowy marki BMW jest objęty ogniem, a kierowca próbuje samodzielnie ugasić pożar.

- Mężczyzna kierujący BMW próbował samodzielnie gasić pożar, doznał niegroźnych poparzeń rąk. Trafił pod opiekę pogotowia. Po dotarciu na miejsce zastępu straży pożarnej sytuacja została opanowana, a płonący samochód ugaszony – komentuje dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło na pasie ul. Łukasińskiego w kierunku ronda Sybiraków. Droga na czas akcji gaśniczej była zablokowana. Przez co oba pasy ul. Łukasińskiego były zablokowane. To spowodowało korek nie tylko na Łukasińskiego, ale również na Zawackiej.

Niektórzy kierowcy, aby uniknąć stania w korku, próbowali zawracać, przejeżdżać przez krawężnik i pas zieleni rozdzielający pasy ruchu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości