• Dziś 11°/1°
  • Jutro 11°/4°
  • Pojutrze /6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 28 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Jak GlobalLogic wspiera obróbkę danych?

8 lutego 2024, 21:43, Artykuł partnera
Sprawnie funkcjonujący system analityki biznesowej dostarcza potrzebnych i łatwych do praktycznego wykorzystania informacji o procesach i klientach. Na tej podstawie organizacje mogą zwiększać swoją konkurencyjność i wdrażać kolejne innowacje. Wsparcie w tym zakresie oferuje im firma GlobalLogic, w której strukturach działa doświadczony zespół złożony ze specjalistów ds. gromadzenia i analizy danych statystycznych (tzw. Data Scientists), inżynierów i architektów.

Unikalne umiejętności ekspertów GlobalLogic umożliwiają dopasowanie rozmaitych rozwiązań do środowisk biznesowych przedsiębiorstw, pomagając tym samym w szybszym wprowadzaniu na rynek produktów opracowanych z myślą o potrzebach klienta. Posiadane doświadczenie pozwala im również świadczyć pomoc w zakresie optymalizacji rozwiązań do gromadzenia danych oraz analityki, za pomocą rozwiązań będących własnością intelektualną GlobalLogic, akceleratora cyfrowego platform danych oraz partnerstw konsultingowych z AWS, Google Cloud, Microsoft i Splunk®.

Wsparcie środowiska biznesowego

Wartościowe informacje o klientach, modelach sprzedaży, organizacji pracy, czy stosowanych technologiach informatycznych są podstawą skutecznej działalności biznesowej. GlobalLogic wspiera partnerów w budowie systemów analityki, dzięki którym możliwe jest przyspieszanie procesów i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Działający w organizacji doświadczony zespół programistów ds. migracji pozwala firmom na budowanie platform danych, dzięki którym zyskują dostęp do skalowanej pamięci i mocy obliczeniowej pozwalających elastycznie dopasowywać się do nowych potrzeb biznesowych. W ten sposób mogą również integrować usługi w chmurze, by wykorzystać je do tworzenia zwinnych, responsywnych i łatwo dostępnych usług.

MLOps i AIOps

Automatyzacja procesów pozwala przedsiębiorstwom z różnych branż osiągać większą wydajność i działać niezawodnie, a przy tym optymalizować wykorzystanie zasobów.

Współpraca z GlobalLogic w zakresie MLOps (Machine Learning Operations) umożliwia szybkie budowanie, testowanie, wydawanie i szkolenie modeli ML za sprawą automatyzacji i ustandaryzowanych frameworków. Korzystając ze zoptymalizowanych przepływów pracy ML, organizacje mogą znacząco przyspieszyć wdrażanie modeli uczenia maszynowego, zapewniając sobie ciągłą obsługę bez konieczności przerywania innych aplikacji biznesowych.

Z kolei działania w zakresie AIOps (Artificial Intelligence for IT Operations) przynoszą korzyści poprzez:

  • pełen wgląd w stan i wyniki funkcjonujących systemów IT,
  • możliwość gromadzenia w jednym miejscu odizolowanych danych o procesach i operacjach IT,
  • przyspieszenie obsługi alertów operacji w czasie rzeczywistym.

Automatyzacja oraz przyspieszona analityka przekładają się na wiele wymiernych korzyści, zarówno w ramach lepszego wykorzystania danych, jak również uzyskiwanych w ten sposób oszczędności czasu i zasobów.

Wykrywanie oszustw i cyfrowa obsługa klienta

Mechanizmy oparte na AI/ML stanowią istotny element ochrony własności firm w obszarze cyberbezpieczeństwa. Pozwalają przeciwdziałać nadużyciom poprzez skuteczne rozwijanie modeli wykrywania oszustw. Dostosowując się do coraz bardziej złożonych zachowań, umożliwiają precyzyjne monitorowanie miliardów operacji w zaledwie kilka milisekund. Z tych względów stanowią skuteczne wsparcie w sektorach finansowym i handlowym, w którym dzięki pojedynczemu widokowi loginów i transakcji płatniczych możliwe jest zapobieganie w czasie rzeczywistym fałszywym płatnościom.

Kompleksowe rozwiązania

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w inżynierii aplikacji cyfrowych pozwala GlobalLogic oferować kompleksowe wsparcie w projektowaniu, rozwijaniu i testowaniu produktów z wykorzystaniem metodologii Agile i CI/CD. Firma zapewnia dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa rozwiązania danych i analityczne, bazując na szerokiej wiedzy o AI/ML oraz ekspertyzie rozwijanej w centrach doskonałości (Center of Excellence) dotyczących konkretnych branż.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości